Kino Klubs

Kino Kluba noteikumi

1. Kino Kluba līmeņi

Lai kļūtu par Kino Draugu, viss, kas Tev jādara, ir – bez maksas jāreģistrējas mūsu mājaslapā.

Aktīvi apmeklējot kinoteātri un iegādājoties biļetes, katram Kino Draugam ir iespēja tikt nākamajos Kino Kluba līmeņos un saņemt lielākas atlaides un bonusus – lai kļūtu par Kino Fanu gada laikā nepieciešams iegādāties vismaz 14 kino biļetes, bet Kino Guru priekšrocības varēsi baudīt, ja gada laikā no Tava Kino Kluba profila būs iegādātas 42 un vairāk kino biļetes.

2. Kino Kluba lojalitātes programmas uzskaite

Kinoteātra "Forum Cinemas" Kino Kluba lojalitātes gads sastāv no 365 kalendārajām dienām.

Kino Draugs
Kino Drauga statusa līmenim atbilst visi klienti, kas reģistrējas Kino Klubā. Ja klients 365 dienu laikā iegādājas biļešu skaitu, kas nepārsniedz 13 biļetes, tad nemainīgi saglabā Kino Drauga statusa līmeni. Brīdī, kad klients iegādājas 14 vai vairāk kino biļetes, statusa līmenis automātiski mainās uz nākamo līmeni – Kino Fans.

Kino Fans
Kino Fana statusa līmenim atbilst klienti, kas 365 dienu laikā ir iegādājušies 14 un vairāk kino biļetes. Ja klients no iekļūšanas šajā līmenī 365 dienu laikā nav iegādājies vismaz 14 kino biļetes, tad klientam tiek mainīts līmenis uz Kino Draugs. Statusa maiņa uz leju notiek 365 dienas pēc nokļūšanas šajā līmenī. Brīdī, kad klients iegādājas 42 vai vairāk kino biļetes, statusa līmenis automātiski mainās uz nākamo līmeni – Kino Guru.

Kino Guru
Kino Guru statusa līmenim atbilst visi tie klienti, kas 365 dienu laikā ir iegādājušies 42 un vairāk kino biļetes.  Ja klients pēc iekļūšanas šajā līmenī 365 dienu laikā nav iegādājies vismaz 42 kino biļetes, tad līmenis tiek pazemināts atbilstoši iegādāto biļešu skaitam - uz Kino Fans vai Kino Draugs. Statusa pazemināšana notiek tikai pēc 365 dienām no iekļūšanas datuma šajā līmenī.

Visiem klientiem, kas mainījuši statusu uz Kino Fans vai Kino Guru, lojalitātes gada sākuma datums sakrīt ar jaunā statusa līmeņa saņemšanas datumu.

3. Katra desmitā kino biļete par brīvu

Iegādājoties devīto biļeti, saņemsi bezmaksas e-kuponu savā profila sadaļā "Mani E-kuponi". E-kupons tiks ieskaitīts 24 stundu laikā pēc devītās biļetes iegādes. E-kupons būs derīgs 30 dienas no saņemšanas brīža.

Sadaļā “Mans profils” vari izsekot, cik biļetes ir sakrātas. Sakrātās biļetes ir derīgas vienu kalendāro gadu no iegādes brīža.

Bezmaksas kino biļetes netiek pieskaitītas biļešu skaitam.

4. Katrs astotais Kino Kluba komplekts bezmaksas

Iegādājoties 7-to Kino Kluba komplektu,  uzreiz tiek piešķirts 8-tais Kino Kluba komplekts bez maksas.

Piedāvājums ir spēkā šādiem Kino Kluba komplektiem:

  • Liela izmēra salds/sāļš popkorns un viens lejamais 0,75 litru dzēriens (Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite)
  • Lielie bekonkraukšķi un 0,75 litru dzēriens (Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite)
  • Nachos ar divām mērcēm un 0,75 litru dzēriens (Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite).

Sadaļā “Mans profils” vari izsekot, cik Kino Kluba komplekti ir sakrāti. Sakrātie komplekti ir derīgi vienu kalendāro gadu no iegādes brīža. Elektroniskais bezmaksas Kino Kluba komplekts ir derīgs 30 kalendārās dienas. Bezmaksas komplekts netiek iekļauts nākamās dāvanas uzskaitē.

5. Ģimenes Paka

Īpaši pievilcīgā cena, pērkot ģimenes paku 3 un 4 personām.

Ģimene 3

  • Divi pieaugušie un viens bērns (līdz 12 gadu vecumam)
  • Viens pieaugušais divi bērni (līdz 12 gadu vecumam)

Ģimene 4

  • Divi pieaugušie un divi bērni (līdz 12 gadu vecumam)
  • Viens pieaugušais trīs bērni (līdz 12 gadu vecumam)

Ģimenes paka ir pieejams uz filmām ar klasifikāciju UN7 un atsevišķām filmām ar vecuma ierobežojumu N12.

6. Kino Kluba karte

Kino Kluba karte tās īpašniekam nodrošina cenu atlaides un bonusus kinoteātrī "Forum Cinemas" atbilstoši Kino Kluba statusa līmenim.

Kino Kluba karte ir derīga lietošanai kinoteātrī "Forum Cinemas" visās pārdošanas vietās.

6.1 Virtuālā Kino kluba karte

Reģistrētam Kino Kluba dalībniekiem ir pieejama virtuālā Kino Kluba karte savā Kino Kluba profilā. Tas ir QR kods, kas ir pieejams weblapas Mans profils sadaļā un mobilās lietotnes sadaļā Klienta karte.

6.2 Plastikāta Kino Kluba karte

Papildus tiek piedāvāta iespēja iegādāties plastikāta Kino Kluba klienta karti. To iespējams iegādāties jebkurā no kinoteātra pārdošanas vietām - kasēs, kafejnīcā "PopHouse", "Hot'n Fresh" un jumta bārā "Vertigo". Tā ir plastikāta karte ar magnētisko joslu, uz kuras ir kartes numurs.

6.3 Partneru kartes piesaistīšana

Stockmann Pastāvīgā Klienta kartes (izņemot Stockmann MasterCard) un PINS pamata kartes (izņemot PINS un Baltic Miles maksājuma kartes) īpašnieki var izmantot sev jau piederošo lojalitātes karti, pirms tam to piesaistot savam reģistrētajam profilam jebkurā no kinoteātra pārdošanas vietām - kasēs, kafejnīcās "POPHouse""Hot'n Fresh" un jumta bārā "Vertigo".

6.4 Kino Kluba kartes lietošana

Kino Kluba karti drīkst lietot tikai tās īpašnieks. Gadījumā, ja karti lieto cita persona, klienta apkalpotāja pienākums ir aizturēt karti. Ja klienta apkalpotāju māc šaubas, vai ar karti rīkojas tās īpašnieks, tad viņa pienākums ir lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

6.4.1 Plastikāta Kino Kluba kartes nozaudēšana

Kartes īpašniekam ir pienākums nekavējoties informēt kinoteātri "Forum Cinemas" par kartes sabojāšanu, nozaudēšanu vai zādzību, rakstot e-pastu uz: kino@forumcinemas.lv vai personīgi ierodoties kinoteātrī un vēršoties pie jebkura no kinoteātra darbiniekiem. Pazaudēta vai nozagta karte tiek anulēta.
 
Ja atrodas karte, kuras pazušana jau ir pieteikta, kartes īpašniekam lūgums par to nekavējoties paziņot kinoteātra "Forum Cinemas", rakstot e-pastu uz: kino@forumcinemas.lv vai personīgi ierodoties kinoteātrī un vēršoties pie jebkura no kinoteātra darbiniekiem.

6.4.2 Kino Kluba kartes derīguma termiņš

Kino Kluba kartei nav derīguma termiņa. Karte darbojas, līdz viena no pusēm nolemj personas dalību lojalitātes programmā pārtraukt. Kinoteātris "Forum Cinemas" patur tiesības, iepriekš nebrīdinot, mainīt Kino Kluba kartes lietošanas nosacījumus un atlaides.

7. Izstāšanās no Kino Kluba

Lai izstātos no Kino Kluba ir jāsūta elektronisks iesniegums uz e-pastu kino@forumcinemas.lv. Izstāšanās procesā tiek dzēsts Kino Kluba profils un tajā esošie personas dati. Profils tiek dzēst 10 darba dienu laikā.