Kino Klubs

Kino Kluba noteikumi

1. Kino Kluba līmeņi

Lai kļūtu par Kino Draugu, viss, kas Tev jādara, ir – bez maksas jāreģistrējas Interneta mājaslapā www.forumcinemas.lv.

Aktīvi apmeklējot kinoteātri un iegādājoties biļetes, katram Kino Draugam ir iespēja tikt nākamajos Kino Kluba līmeņos un saņemt lielākas atlaides un bonusus – lai kļūtu par Kino Fanu gada laikā nepieciešams iegādāties vismaz 14 kino biļetes, bet Kino Guru priekšrocības varēsi baudīt, ja gada (365 dienu) laikā no Tava Kino Kluba profila būs iegādātas 42 un vairāk kino biļetes.


2. Kino Kluba lojalitātes programmas uzskaite

Kinoteātra "Forum Cinemas" Kino Kluba lojalitātes gads sastāv no 365 kalendārajām dienām. Paaugstināšana augstākā lojalitātes līmenī notiek automātiski (ik pēc 3 stundām), saskaitot katra Kino Kluba biedra kino apmeklējumus, sākot no 365 dienas pirms esošās dienas – līdz esošajai dienai (turpmāk – apmeklējumu skaits).

 • Kino Draugs
  Kino Drauga statusa līmenim atbilst visi klienti, kas reģistrējas Kino Klubā.
  Brīdī, kad apmeklējumu skaits sasniedz 14 vai vairāk, statusa līmenis automātiski tuvāko 3 stundu laikā tiek paaugstināts uz nākamo līmeni (atbilstoši apmeklējumu skaitam – [14…41] Kino Fans, [42…] Kino Guru).
  Ja Kino Kluba biedra apmeklējumu skaits nepārsniedz 13, tad nemainīgi tiek saglabāts Kino Drauga statusa līmenis.
 • Kino Fans
  Kino Fana statusa līmenim atbilst reģistrētie klienti ar apmeklējumu skaitu no 14 līdz 41.
  Statusa līmenis tiek piešķirts uz 365 dienām (vai – līdz augstāka lojalitātes līmeņa saņemšanai).
  Brīdī, kad apmeklējumu skaits sasniedz 42 vai vairāk, statusa līmenis automātiski tuvāko 3 stundu laikā tiek paaugstināts uz augstāko līmeni – Kino Guru.
  Kad šajā statusa līmenī pagājušas 365 dienas, Kino Kluba biedram atbilstoši tā brīža apmeklējumu skaitam tiek aktivizēts lojalitātes līmenis uz nākamajām 365 dienām ([0…13] Kino Draugs, [14…41] Kino Fans, [42…] Kino Guru).
 • Kino Guru
  Kino Guru statusa līmenim atbilst reģistrētie klienti ar vismaz 42 apmeklējumu skaitu.
  Statusa līmenis tiek piešķirts uz 365 dienām.
  Kad šajā statusa līmenī pagājušas 365 dienas, Kino Kluba biedram atbilstoši tā brīža apmeklējumu skaitam tiek aktivizēts lojalitātes līmenis uz nākamajām 365 dienām ([0-13] Kino Draugs, [14-41] Kino Fans, [42…] Kino Guru).

3. Kino Kluba bonusi

3.1 Atlaides kino biļetēm

Kino Kluba biedriem tiek dota iespēja saņemt šādas Kino Kluba atlaides, iegādājoties kino biļetes k/t kasēs, Internetā un mobilajās lietotnēs:

 • Kino Draugs – 2 biļetes uz katru filmu ar 10% atlaidi
 • Kino Fans – 4 biļetes uz katru filmu ar 15% atlaidi
 • Kino Guru – 6 biļetes uz katru filmu ar 20% atlaidi

Atlaides nav spēkā uz atsevišķiem īpašiem pasākumiem.

3.2 Atlaides uzkodām un dzērieniem

Kino Kluba biedriem tiek dota iespēja saņemt šādas Kino Kluba atlaides, iegādājoties uzkodas un gāzētos lejamos bezalkoholiskos dzērienus PopHouse kafejnīcā k/t 2. stāvā:

 • Kino Draugs – atlaide 10% apmērā
 • Kino Fans – atlaide 15% apmērā
 • Kino Guru – atlaide 20% apmērā

Piedāvājumā iekļautās uzkodas:

 • popkorns (saldais/sāļais/Čedaras siera) – S/M/L/XL izmērā
 • bekonkraukšķi – S/L izmērā
 • nachos (ar salsas vai siera mērci)
 • DOUBLE uzkoda (saldais + sāļais popkorns | saldais popkorns + bekonkraukšķi | sāļais popkorns + bekonkraukšķi)

Piedāvājumā iekļautie dzērieni:

 • Pepsi, Pepsi Zero Sugar, Mirinda, 7Up – mazā, vidējā un lielā izmērā

Atlaides nesummējas ar citiem īpašiem piedāvājumiem.

3.3 Katra desmitā biļete bezmaksas

Pēc katras devītās biļetes iegādes - brīdī, kad noslēgusies ar šo biļeti apmeklētā seansa norises diena, saņemsi bezmaksas e-kuponu savā profila sadaļā "Mani E-kuponi". E-kupons derīgs izmantošanai 30 dienas no saņemšanas brīža.

Sadaļā “Mans profils” vari izsekot, cik biļetes ir sakrātas.

Bezmaksas kino biļetes netiek pieskaitītas biļešu skaitam.

3.4 Katrs astotais Kino Kluba komplekts bezmaksas

Šis piedāvājums (iespēja sakrāt bezmaksas Kino Kluba komplektam) spēkā līdz 07.12.2023. Pēc šī datuma šis bonuss tiek slēgts.

3.5 Citi bonusi Kino Kluba biedriem

3.5.1 Vieglās pirmdienas

Katru pirmdienu (izņemot oficiālās svētku brīvdienas) – divas kino biļetes par vienas cenu: https://www.forumcinemas.lv/biletes/vieglas-pirmdienas

3.5.2 ISIC

Atlaides Kino Kluba biedriem ar ISIC, ISIC skolēna, ITIC, Swedbank ISIC un ISIC e karti: https://www.forumcinemas.lv/biletes/ISIC/

3.5.3 Latvijas Goda ģimene

Atlaides Kino Kluba biedriem ar 3+ Ģimenes karti: https://www.forumcinemas.lv/biletes/gimenes-karte

3.5.4 Ģimenes paka

Īpaši pievilcīgā cena, pērkot ģimenes paku 3 un 4 personām.

Ģimene 3

 • Divi pieaugušie un viens bērns (līdz 12 gadu vecumam)
 • Viens pieaugušais divi bērni (līdz 12 gadu vecumam)

Ģimene 4

 • Divi pieaugušie un divi bērni (līdz 12 gadu vecumam)
 • Viens pieaugušais trīs bērni (līdz 12 gadu vecumam)

Ģimenes paka ir pieejama uz filmām ar klasifikāciju U, N7 un atsevišķām filmām ar vecuma ierobežojumu N12.

3.5.5 Kolekcijas biļetes

Iespēja saņemt īpaša dizaina biļetes no Kolekcijas biļešu sērijas: https://www.forumcinemas.lv/biletes/kolekcijas-biletes


4. Kino Kluba karte

Kino Kluba karte tās īpašniekam nodrošina cenu atlaides un bonusus kinoteātrī "Forum Cinemas" atbilstoši Kino Kluba statusa līmenim.

Kino Kluba karte ir derīga lietošanai kinoteātrī "Forum Cinemas" visās pārdošanas vietās.

4.1 Kino kluba Digitālā karte

Reģistrētam Kino Kluba dalībniekam tiek izveidota Kino Kluba Digitālā karte. Tas ir QR kods, kas ir pieejams mājaslapā sadaļā Mans profils un mobilās lietotnes sadaļā Mans konts.

4.2 Kino Kluba plastikāta karte

Papildus tiek piedāvāta iespēja iegādāties plastikāta Kino Kluba klienta karti. To iespējams iegādāties jebkurā no kinoteātra pārdošanas vietām - kasēs, kafejnīcā "PopHouse", "Hot'n Fresh" un jumta bārā "Vertigo". Tā ir plastikāta karte ar magnētisko joslu un QR kodu.

4.3 Kino Kluba kartes lietošana

Kino Kluba karti drīkst lietot tikai tās īpašnieks. Gadījumā, ja karti lieto cita persona, klienta apkalpotāja pienākums ir aizturēt karti. Ja klienta apkalpotāju māc šaubas, vai ar karti rīkojas tās īpašnieks, tad viņa pienākums ir lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

4.3.1 Plastikāta Kino Kluba kartes nozaudēšana

Kartes īpašniekam ir pienākums nekavējoties informēt kinoteātri "Forum Cinemas" par kartes sabojāšanu, nozaudēšanu vai zādzību, rakstot e-pastu uz: kino@forumcinemas.lv vai personīgi ierodoties kinoteātrī un vēršoties pie jebkura no kinoteātra darbiniekiem. Pazaudēta vai nozagta karte tiek anulēta.

Ja atrodas karte, kuras pazušana jau ir pieteikta, kartes īpašniekam lūgums par to nekavējoties paziņot kinoteātra "Forum Cinemas", rakstot e-pastu uz: kino@forumcinemas.lv vai personīgi ierodoties kinoteātrī un vēršoties pie jebkura no kinoteātra darbiniekiem.

4.3.2 Kino Kluba kartes derīguma termiņš

Kino Kluba kartei nav derīguma termiņa. Karte darbojas, līdz viena no pusēm nolemj personas dalību lojalitātes programmā pārtraukt. Kinoteātris "Forum Cinemas" patur tiesības, iepriekš nebrīdinot, mainīt Kino Kluba kartes lietošanas nosacījumus un atlaides.


5. Jaunumu saņemšana

Kino Kluba biedriem tiek dota iespēja pieteikties iknedēļas kino jaunumu saņemšanai savā e-pastā un personalizētu piedāvājumu saņemšanai SMS ziņas formā. Šīs izvēles mainīt un labot iespējams Kino Kluba profilā: https://www.forumcinemas.lv/mypage/newsletter/.


6. Izstāšanās no Kino Kluba

Lai izstātos no Kino Kluba, reģistrētajam biedram ir jāsūta elektronisks iesniegums uz e-pastu kino@forumcinemas.lv. Izstāšanās procesā tiek dzēsts Kino Kluba profils un visi ar to saistītie dati. Profils tiek dzēsts 10 darba dienu laikā.
Kino Kluba profilu isepējams dzēst Forum Cinemas mobilajās lietotnēs.