Kolekcijas biļetes

Kolekcijas biļetes

Forum Cinemas kino mīļiem piedāvā īpašās kolekcijas biļetes – īpašu iespēju saglabāt atmiņas par filmas apmeklējumu.

Īpašajā kolekcijas biļešu sērijā piedāvājam gada gaidītāko filmu ekskluzīvas īpaša dizaina biļetes, no kurām vari veidot savu kino apmeklējumu vēsturi. Biļetes tiek izdotas ierobežotā skaitā - pieejamas tikai reģistrētajiem Forum Cinemas klientiem (Kino Kluba biedriem).Forum Cinemas - Kolekcijas biļete Furioza: Trakā Maksa sāga

Kolekcijas biļete No.012

Sagaidot jaunāko Kolekcijas biļeti, atgriežamies režisora Džordža Millera "Mad Max" pasaulē - ar filmu "Furioza: Trakā Maksa sāga". Galvenajās lomās Anja Teilore-Džoja un Kriss Hemsvorts.

Lai iegūtu Kolekcijas biļeti:

  • vispirms reģistrējies Forum Cinemas mājaslapā vai aplikācijā un kļūsti par Kino Kluba biedru;
  • pērkot biļeti uz filmu "Furioza: Trakā Maksa sāga" tiešsaistē, izvēlies Kolekcijas biļetes kategoriju un saņem kuponu, kuru varēsi uzrādīt k/t kasēs, lai saņemtu savu Kolekcijas biļeti.

Kolekcijas biļetes iepriekšpārdošanā jau pieejamas. Kolekcijas biļetes (apmainot pret saņemto kuponu) saņemt būs iespējams, sākot no pirmizrādes dienas 22. maijā. Nenokavē – biļešu skaits ir ierobežots!

Pēc pasaules krišanas jaunā Furioza tiek nolaupīta no Daudzo māšu Zaļās oāzes un nonāk lielajā baikeru bandā, kuru vada kaujinieks Dementuss. Traucoties cauri pamestajai zemei, viņi nonāk pie Citadeles, kuru pārvalda Imortans Džo. Kamēr abi tirāni karo par varu, Furiozai jāiztur daudzi pārbaudījumi, līdz viņa iegūs līdzekļus, lai meklētu ceļu mājup.

Biļetes jau pieejamas: Furioza: Trakā Maksa sāga

Forum Cinemas - Furioza: Trakā Maksa sāga
 

 Forum Cinemas - Kolekcijas biļete Spoku mednieki: Sasaluma impērija

Kolekcijas biļete No.011

Kolekcijas biļešu sēriju papildina ikoniskās filmu sērijas varoņi Spoku mednieki, kuri redzami jaunajā fantāzijas piedzīvojumu filmā Spoku mednieki: Sasaluma impērija. Šī biļete ar īpašu pārsteigumu, kas pamanāms tikai, ja telpā izslēgsi gaismu - biļete tumsā spīd!

Lai iegūtu Kolekcijas biļeti:

  • vispirms reģistrējies Forum Cinemas mājaslapā vai aplikācijā un kļūsti par Kino Kluba biedru;
  • pērkot biļeti uz filmu "Spoku mednieki: Sasaluma impērija" tiešsaistē, izvēlies Kolekcijas biļetes kategoriju un saņem kuponu, kuru varēsi uzrādīt k/t kasēs, lai saņemtu savu Kolekcijas biļeti.

Kolekcijas biļetes iepriekšpārdošanā jau pieejamas. Kolekcijas biļetes (apmainot pret saņemto kuponu) saņemt būs iespējams, sākot no pirmizrādes dienas 10. aprīlī. Nenokavē – biļešu skaits ir ierobežots!

Spengleru ģimene atgriežas vietā, kur viss sākās – ikoniskajā Ņujorkas ugunsdzēsēju depo – lai apvienotos ar sākotnējiem Spoku medniekiem, kuri izveidojuši īpaši slepenu izpētes laboratoriju, lai spoku medīšanu paceltu nākamajā līmenī. Bet kad sena artifakta atklāšana atbrīvo ļaunu spēku, jaunajiem un vecajiem Spoku medniekiem jākļūst par vienu komandu, lai aizstāvētu savu pilsētu un glābtu pasauli no jauna ledus laikmeta.

Biļetes jau pieejamas: Spoku mednieki: Sasaluma impērija

Forum Cinemas - Spoku mednieki: Sasaluma impērija
 

 Kolekcijas biļete No.010

Vēl nopērkamas kolekcijas biļetes ar lielā ekrāna lielākie (burtiski) varoņi Godzilla un Karalis Kongs, kuriem nāksies apvienoties jaunajā filmā "Godzilla un Kongs: Jaunā impērija".

Episkā cīņa turpinās! Pavisam jauns piedzīvojums apvieno vareno Kongu un baismīgo Godzillu cīņā pret vēl neatklātiem milzu draudiem, kas paslēpti dziļi mūsu pasaules dzīlēs un apdraud viņu – un arī mūsu – pastāvēšanu. Filma vēl vairāk iedziļinās titānu pagātnē un vēsta par viņu izcelsmi un Galvaskausa salas noslēpumiem, rādot mītisko cīņu, kas palīdzējusi veidot šīs ārkārtējās būtnes un uz mūžu mūžiem tās sasaistījusi ar cilvēci.

Biļetes jau pieejamas: Godzilla un Kongs: Jaunā impērija

Forum Cinemas - Godzilla un Kongs: Jaunā impērija


Forum Cinemas - Kolekcijas biļetes - Season 1


Kolekcijas biļete No.001 - "Zibsnis"

Pirmā filma, ar kuru tika aizsākta šī tradīcija. Biļetes tika izveidotas divos dizainos - "Zibsnis" un "Betmens".


Kolekcijas biļete No.002 - "Bārbija"

Kolekcijas biļešu sēriju turpinājām ar vienu 2023. gada populārāko filmu - "Bārbija" (Barbie). Filmai par godu tika izveidoti divi dažādi biļešu dizaini - "Bārbija" un "Kens".


Kolekcijas biļete No.003 - "Zāģis X"

Pirmā šausmu filmas kolekcijas biļete. Tās dizainā iekļauts vizuāls rēbuss (#IHeartSaw).


Kolekcijas biļete No.004 - "Bada spēles: Balāde par dziedātājputniem un čūskām"

Kolekcijas biļete par godu Bada spēļu sērijas jaunākajai filmai.


Kolekcijas biļete No.005 - "Napoleons"

Ridlija Skota episkā vēsturisko drāma (galvenajā lomā Vakīns Fīnikss) - ar diviem dažādiem biļešu dizainiem: Napoleons un Žozefīne.


Kolekcijas biļete No.006 - "Vonka"

Timotijs Šalamē galvenajā lomā kā Roalda Dāla ikoniskā stāsta "Čārlijs un šokolādes fabrika" neparastais varonis Vilijs Vonka.


Kolekcijas biļete No.007 - "Biškopis"

Džeisons Steitems režisora Deivida Eijera (End of Watch, Fury, Suicide Squad) adrenalīna pilnā spriedzes trillerī.


Kolekcijas biļete No.008 - "Ferrari"

Ādams Draivers, Penelope Krusa un Šeilīna Vudlija režisora Maikla Manna biogrāfiskajā drāmā par autobūves leģendu.


Kolekcijas biļete No.009 - "Kāpa: Otrā daļa"

Frenka Herberta zinātniskās fantastikas romāna "Kāpa" ekranizējums. Pirmajiem 100, izvēloties kolekcijas biļeti, dāvanā arī pirmās daļas kolekcijas biļete.


Kolekcijas biļete No.010 - "Godzilla un Kongs: Jaunā impērija"

Jaunākā "Monsterverse" franšīzes daļa dziļāk ielūkojas Godzillas un Konga vēsturē, kad viņi saskaras ar vēl neatklātu milzīgu apdraudējumu.


Kolekcijas biļete No.011 - "Spoku mednieki: Sasaluma impērija"

Par godu jaunajai Spoku mednieku filmai izveidota īpaša kolekcijas biļete, kas pārklāta ar tumsā spīdošu laku - šī biļete absorbē gaismu un tumsā spīd zaļganā krāsā.


Kolekcijas biļete No.012 - "Furioza: Trakā Maksa sāga"

Atgriešanās režisora Džordža Millera "Mad Max" pasaulē - galvenajās lomās Anja Teilore-Džoja un Kriss Hemsvorts.


Krāj atmiņas par kino piedzīvojumiem Forum Cinemas – iemūžini atmiņas ar īpašā dizaina kolekcijas biļetēm!

@forumcinemaslv

Īpašās "Saw X" kolekcijas biļetes pirmajiem skatītājiem, nenokavē! Info: forumcinemas.lv #sawx #forumcinemaslv

♬ original sound - forumcinemaslv