Premium cinema - LUX & ISENSE

LUX – apsēdies, atlaidies un izbaudi

Baudi kino premium kvalitātē, ar īpaši ērtiem, atlaižamiem krēsliem.

Abās LUX auditorijās 4. stāvā katra sēdvieta ir radīta jūsu komfortam, lai filmas laikā varētu atpūsties un gūt maksimālo kino piedzīvojuma baudu. Šiem luksusa krēsliem ir vismaz trīs reizes vairāk vietas kājām nekā standarta kino krēsliem.

Katram luksusa krēslam ir elektroniski regulējama atzveltne un kāju balsts, kā arī savs personīgais galdiņš kino uzkodām rokas stiepiena attālumā.

Forum Cinemas LUX auditorijās ir 108 (3. auditorijā) un 93 (4. auditorijā) sēdvietas. Jaunākā LUX auditorija tika atvērta 2023. gada martā.

Filmas un seansi:

▪️ Delfi LUX auditorija

▪️ Auditorija 4 LUX

LUX auditorija


PEPSI – elpu aizraujošs kino piedzīvojums

Forum Cinemas lielākā premium (PLF) kinozāle ieguvusi PEPSI vārdu un lepojas ar platāko ekrānu, jaudīgāko skaņu un lielāko sēdvietu skaitu Baltijā:

  • lielformāta ekrāns (24m)
  • BARCO 4K lāzerprojektors
  • Dolby ATMOS daudzdimensiju skaņas sistēma
  • 600 ērtas eko ādas sēdvietas (560 zālē, 40 balkonā)

▪️ Filmas un seansi PEPSI auditorijā ▪️

PEPSI

PEPSI projekcija

PEPSI Dolby Atmos skaņa

PEPSI atmosfēra

Premium Large Format (PLF) ir kinoteātru standarts, kas apzīmē augstas klases kinozāļu kategoriju, kuras mērķis ir piedāvāt labāku un aizraujošāku kino pieredzi salīdzinājumā ar tradicionālajām kinozālēm. PLF kinozāļu mērķis ir uzlabot vizuālo un audio kvalitāti, kā arī vispārējo komfortu, lai skatītājiem nodrošinātu saistošāku un patīkamāku skatīšanās vidi. PLF kinozāļu galvenās iezīmes bieži vien ir šādas:

  • Lielāks ekrāns: PLF kinozālēs ir lielāki ekrāni nekā standarta kinozālēs, kas piedāvā plašāku un aizraujošāku vizuālo pieredzi.
  • Uzlabotas projekcijas tehnoloģijas: PLF kinozāles izmanto modernākās projekcijas tehnoloģijas, piemēram, augstas izšķirtspējas digitālos projektorus, kas nodrošina asāku un skaidrāku attēlu.
  • Uzlabotas skaņas sistēmas: PLF kinozāles ir aprīkotas ar modernām skaņas sistēmām, tostarp telpiskās skaņas un augstas kvalitātes skaļruņiem, kas nodrošina vēl aptverošāku skaņas baudījumu.
  • Ērtas sēdvietas: PLF kinozālēs komforts ir prioritāte, un plašas un ērtas sēdvietas ir veidotas tā, lai uzlabotu vispārējo kino skatīšanās pieredzi.
  • Specializēti formāti: PLF kinoteātri var atbalstīt arī specializētus formātus, piemēram, IMAX, Dolby Cinema vai citas patentētas tehnoloģijas.
  • Uzlabots akustiskais dizains: Kinozāles ir izveidotas ar uzlabotu akustisko dizainu, lai nodrošinātu optimālu skaņas izplatīšanos un samazinātu traucējumus.