Mākoņu atlants

Mākoņu atlants

Cloud Atlas

2h 44min  |  Piedzīvojumu filma, Drāma, Fantastika  |  Kinoteātros no: 23.11.2012

Filmas „Matrikss” veidotāji un filmas „Skrien, Lola, skrien” režisors piedāvā: Toms Henks, Halle Berija, Hjū Grants un citas zvaigznes Deivida Mičela fantastikas romāna „Mākoņu atlants” ekranizācijā.

„Mākoņu atlants” ir līdzīgs spoguļu labirintam: seši laikmeti, seši stāsti un varoņi, kuru gaitas savijas laikā un telpā... Jauns notārs 19. gadsmitā ceļo ar kuģi uz Sanfrancisko, un komponists, kas ir spiests tirgot savu dvēseli un ķermeni Eiropā laikā starp diviem pasaules kariem. Žurnāliste no 1970. gadu Kalifornijas, kurai izdodas atklāt korporatīvu sazvērestību, un neliels mūsdienu izdevējs, kas ticis pie lielām naudas summām un tagad slēpjas no kreditoriem. Viesmīle - klons no ātrās ēdināšanas uzņēmuma futūristiskā Korejā un kazu gans civilizācijas norietā tālā nākotnē... Visi šie tik atšķirīgie cilvēki ir saistīti laikā un telpā ar neredzamu pavedienu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA
Režisors: Lilly Wachowski, Lana Wachowski
Lomās: Tom Hanks, Halle Berry, Hugh Grant, Ben Whishaw, Hugo Weaving, Jim Sturgess, Susan Sarandon, Keith David, Jim Broadbent, James D'Arcy, Doona Bae
Saites: IMDB, Oficiālā mājas lapa


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.