Pirmsākums (2010)

Pirmsākums (2010)

Kino Kults | Inception (2010)

2h 30min  |  Trilleris, Drāma, Asa sižeta filma, Mistika, Fantastika  |  Kinoteātros no: 07.11.2023

Doms Kobbs - augstas klases profesionālis, kurš ir absolūti labākais vērtīgas informācijas iegūšanā no jebkura cilvēka, kura sapņu pasaulē viņš ir iekļuvis. Būdams ļoti pieprasīts korporatīvajā spiegošanā, Kobbs ir starptautiska līmeņa bēglis, kuru vajā gan konkurenti, gan arī likumsargi. Piekritis veikt pēdējo uzdevumu, Kobbs ar savu palīgu grupu iekļūst kāda jauna biznesmeņa sapņos, lai ar to palīdzību atrastu vajadzīgo informāciju šī darba pasūtītājam. Ejot cauri daudzajiem līmeņiem prātam neaptveramajā un vizuāli iespaidīgajā sapņu pasaulē, Kobbs cenšas rast atbildes uz pagātnes notikumiem savā personīgajā dzīvē, kā arī ar jebkuriem līdzekļiem perfekti paveikt ideālu noziegumu.

Lomās: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Cillian Murphy, Ken Watanabe, Ellen Page, Marion Cotillard, Michael Caine, Tom Hardy, Tom Berenger.

Režisors: Christopher Nolan

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA
Režisors: Christopher Nolan
Lomās: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy, Ken Watanabe, Dileep Rao, Cillian Murphy, Tom Berenger, Marion Cotillard, Pete Postlethwaite, Lukas Haas
Saites: IMDB, Facebook


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.