Kino Citadele

Forum Cinemas

Forum Cinemas Latvia OU filiāle Latvijā nodarbojas ar filmu izrādīšanu daudzzāļu kinoteātrī "Kino Citadele". Forum Cinemas ir dibināta 1993. gadā un uz šo brīdi ir daļa no Igaunijā reģistrētās sabiedrības "MM Grupp".

Uzņēmums sāka ar kinoteātra "Pionieris", vēlāk "Oskars", modernizāciju attēla un skaņas kvalitātē, vēlāk kinoteātris "Daile" tika pārveidots par pirmo dupleksu Latvijā. Forum Cinemas īpašu uzmanību pievērš attēla un skaņas kvalitātei, katrā no atvērtajiem kinoteātriem uzstādot modernāko aprīkojumu. Uzlabojot kinoteātru piedāvājuma un apmeklējuma kultūru, centienos piedāvāt aktuālas filmas pēc iespējas ātrākai izrādīšanai Latvijā, ir audzis gadā izrādāmo filmu skaits no vidēji 50 filmām gadā līdz vairāk nekā 100. Tāpat ir proporcionāli palielinājies apmeklētāju skaits, īpaši pēc kinoteātra "Kino Citadele" atklāšanas 2003. gada nogalē - kinoteātra 14 kinozāles sniedz iespēju piedāvāt apmeklētājiem dažādu žanru filmas, ekskluzīvu koncertu, operas un baleta izrāžu, sporta spēļu translācijas, kas nodrošina gandrīz neierobežotas izvēles iespējas jebkurai auditorijai un noskaņojumam.

Forum Cinemas kopš 2021. gada jūnija ietilpst "MM Grupp" sastāvā - Igaunijas uzņēmēja Margusa Linnamē kontrolētajam holdingam "MM Grupp" pieder plašs uzņēmumu portfelis Baltijas valstīs.

Forum Cinemas birojā un kinoteātrī ir nodarbināti vairāk kā 50 darbinieki.