Pēdējās dienas uz Marsa

Pēdējās dienas uz Marsa

The Last Days on Mars

1h 38min  |  Trilleris, Šausmu filma, Zinātniskā fantastika  |  Kinoteātros no: 17.01.2014

Astoņi astronauti beidz Marsa pētījumus, bet 20 stundas pirms sešus mēnešus ilgušās misijas sekmīga noslēguma viens no zinātniekiem atrod ko pārsteidzošu. Unikālais organisms zibenīgi inficē daudzus apkalpes locekļus un pat drīzā aizlidošana no planētas nesola glābiņu. Astronautiem ne vien jāglābj sava dzīvība, bet arī jāpasargā Zeme no briesmīgā vīrusa.

Režisors Rūrī Robinsons savulaik nominēts „Oskaram” par animācijas filmu un tagad ekranizējis stāstu, kas uzrakstīts pirms četrdesmit gadiem. Savādi, ka producenti bija palaiduši garām tik gardu kumosu fantastikas literatūrā. Stāsta izcilība, iespaidīgums un baisais saturs rosinājis scenāristus nopūst no grāmatas biezo putekļu kārtu un ļaut tam atdzimt drūmā fantastikas trillerī.

Filma ilgst mazliet vairāk nekā pusotru stundu un ir demonstrēta Kannu kinofestivālā. Tā ir piesātināta ar spriedzi un bezizejas izjūtu, ko pastiprina naidīgie dzīves apstākļi, izolētā vide un tuvojošās vētras gaidas. „Pēdējās dienas uz Marsa” kritiķi salīdzina ar leģendārajām filmām no sērijas par atnācējiem, bet šoreiz darbība risinās daudz tuvāk mums un ienaidnieks ir apveltīts ar cilvēka intelektu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Garsu pasaulio irasai UAB
Režisors: Ruairi Robinson
Lomās: Liev Schreiber, Romola Garai, Elias Koteas, Olivia Williams
Saites: IMDB, Facebook, Oficiālā mājas lapa


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.