Noteikti, varbūt

Noteikti, varbūt

Definitely, maybe

1h 55min  |  Komēdija, Drāma, Mistika, Romantika  |  Kinoteātros no: 07.03.2008

Šķiršanās procesa laikā Vils nonāk savas 10 gadus vecās meitas jautājumu krustugunīs par laiku pirms viņš bija precējies. Maija vēlas zināt, kā viņas vecāki iepazinās un iemīlējās.

Vila stāsts sākas 1992.gadā, kad viņš - jauns ideālists ierodas Ņujorkā, lai strādātu pie Bila Klintona priekšvēlēšanu kampaņas, pamazām iepazīst politikas "virtuvi" un piedzīvo romantiskas attiecības ar trim visai atšķirīga rakstura sievietēm, kurām Vils savā stāstā izmaina vārdus. Maijai nākas minēt, kuru no trim sievietēm viņas tēvs beigu beigās apprecēja? Vai viņas māte ir Vila koledžas gadu draudzene vārdā Emīlija? Varbūt viņa sena draudzene un uzticības persona Eiprila? Vai tomēr gaisīgā, bet ambiciozā žurnāliste Sammera? Maija cenšas salikt kopā tēva romantisko attiecību puzli. Savukārt Vils saprot, ka stāsts ar laimīgām beigām vēl ir iespējams.

Lomās: Ryan Reynolds, Isla Fisher, Derek Luke, Abigail Breslin, Elizabeth Banks, Rachel Weisz

Režisors: Adam Brooks

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Universal Pictures International
Režisors: Adam Brooks
Lomās: Ryan Reynolds, An Nguyen, Isla Fisher, Matthew Mason, Elizabeth Banks, Rick Derby, Rachel Weisz, Sakina Jaffrey, Abigail Breslin, Derek Luke, Bob Wiltfong, Kevin Kline, Ryder Chasin, Fiona Lane, Dana Eskelson, Blake Benitez


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.

Bildes