Ļaunā

Ļaunā

Wicked Part 1

0h 1min  |  Komēdija, Drāma, Ģimenes filma, Fantāzija  |  Kinoteātros no: 06.12.2024

“Wicked”, viens no skatītāju iemīļotākajiem muzikālajiem stāstiem visā pasaulē, šogad piedzīvos pirmizrādi uz kinoekrāniem, solot iespaidīgu un pasakainu kino notikumu.

Tas ir stāsts par Oza raganām, kurā galveno – Elfabas lomu atveido Emmy, Grammy un Tony balvu ieguvēja Sintija Erivo. Viņa ir apkārtējo nesaprasta savas neparasti zaļās ādas krāsas dēļ, un viņa ir ceļā, lai atklātu savu patieso spēku. Savukārt galvenajā - Glindas lomā Grammy balvas ieguvēja un pasaules mēroga superzvaigzne Ariana Grande. Viņas atveidotā Glinda ir populāra un priviliģēta jauna sieviete, kura vēl nav atklājusi savu patieso sirdi.

Viņas satiekas Šiza universitātē brīnumainajā Oza zemē un kļūst par neparastām draudzenēm. Pēc tikšanās ar Oza zemes burvi, viņu draudzība nonāk krustcelēs, un katra no viņām turpina iet savu ceļu.

Glindas nelokāmā tieksme pēc popularitātes savaldzinās viņu, savukārt Elfabas apņēmība palikt uzticīgai sev un apkārtējiem raisīs negaidītas, pat šokējošas sekas viņas nākotnē.

Viņu abu neparastie piedzīvojumi Oza zemē ļaus viņām piepildīt savus likteņus kā Labajai Glindai un Ļaunajai raganai no Rietumiem.


Izplatītājs: Latvian Theatrical Distribution
Režisors: Jon M. Chu
Lomās: Cynthia Erivo, Ariana Grande, Jonathan Bailey, Michelle Yeoh, Bronwyn James
Saites: IMDB, Facebook


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.