NT LIVE - Sapnis vasaras naktī
NT LIVE - A Midsummer Night’s Dream (2019)
Žanrs: Teātris
Līdz 12 g.v. -  neiesakām Līdz 12 g.v. - neiesakām
Share

Viljams Šekspīrs "Sapnis vasaras naktī"

“Nedz dzirdējis to pasakā vai stāstā,

Ka īstas mīlas ceļš ir bijis gluds.”

Naidīgs laumu karaļpāris uz meža takas sastop četrus aizbēgušus mīlētājus un aktieru trupu, kas cenšas mēģināt lugu. Viņi iekarst strīdā, un burvju pasaules valdnieki iejaucas mirstīgo dzīvē, veidojot mīlas trijstūrus, radot maldīgas personas un pārvērtības… un izraisot neticami smieklīgas, bet liktenīgas sekas.

Šekspīra visslavenākā romantiskā komēdija tiks translēta izrādes ierakstā no Bridge Theatre Londonā. Gvendolina Kristi (Gwendoline Christie, “Troņa spēles”), Olivers Kriss ( Oliver Chris, “Zaļais spārns”, NT Live ietvaros rādītā izrāde “Marksa jaunība”), Deivids Mūrsts (David Moorst, NT Live ietvaros rādītā izrāde “Aleluja!") un Hammeds Animašons (Hammed Animashaun,”Frizētavas hronikas”) tēlo galvenās lomas - Tifāniju, Oberonu, Paku un Pamatiņu.

Nikolasa Haitnera (Nicholas Hytner) režijā šis “Sapņa vasaras naktī” iestudējums stiprinās viņa iespaidīgā “Jūlija Cēzara” (NT Live, 2018) iestudējuma panākumus. The Bridge Theatre pārtaps par mežu – pasaku valstību ar lidojošām fejām, indīgu miglu un dzīrēm mēnesnīcā, kam aizrautīgi sekos skatītāji, kas pārvietojas, sekojot darbībai.

IZRĀDE ANGĻU VALODĀ AR SUBTITRIEM ANGĻU VALODĀ.

Kinoteātros no: 01.04.2020
Filmas garums: 3h 00 min
Režisors: Nicholas Hytner
Filmu kompānija: BY Experience
Izplatītājs: BY Experience
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App