300: Impērijas dzimšana

300: Impērijas dzimšana

300: Rise of an Empire

1h 42min  |  Kara, Drāma, Asa sižeta filma  |  Kinoteātros no: 07.03.2014

Nežēlīgā persiešu armija pēc valdnieka Kserksa pavēles dodas iekarot grieķu pilsētvalstis. Kā pirmā tās ceļā ir demokrātiskā pilsētvalsts Atēnas, kuras galvenais ierocis ir grieķu ģenerāļa Temistokla vadītā flote. Ar to nepietiek, tādēļ Temistokls spiests apvienot spēkus ar līdzšinējiem sāncenšiem spartiešiem, kuriem ir spēcīgi kājnieku pulki. Taču Kserksam joprojām ir ievērojams skaitlisks pārspēks kā jūrā, tā uz zemes.

„300: Impērijas dzimšana" ir vizuāli krāšņa piedzīvojumu drāma ar izciliem 3D efektiem. Tā ir turpinājums 2007. gadā tapušajai un skatītāju augsti novērtētajai antīkās vēstures sāgai „300: Termopilu kauja", kas saņēmusi arī daudzas balvas par vizuālajiem risinājumiem.

Filma uzņemta pēc Frenka Millera jaunākās grafiskās noveles „Kserkss" motīviem, tās režisors ir Noams Murro, bet scenārija autors un producents - Zeks Snaiders („300: Termopilu kauja", „Tērauda vīrs"). Galvenajās lomās - Salivans Stepltons, Rodrigo Santoro un Eva Grīna.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA
Režisors: Noam Murro
Lomās: Sullivan Stapleton, Eva Green, Lena Headey, Hans Matheson, Rodrigo Santoro, David Wenham, Igal Nao, Callan Mulvey, Jack O'Connell, Andrew Tiernan
Saites: IMDB, Oficiālā mājas lapa


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.