LEGO filma

LEGO filma

The LEGO Movie

1h 40min  |  Animācija, Ģimenes filma  |  Kinoteātros no: 07.02.2014

Emets ir visparastākā lego minifigūriņa, kurš pārpratuma pēc tiek noturēts par īpašām spējām apveltītu glābēju. Viņam tiek uzticēta izšķirošā loma cīņā pret ļauno tirānu, kurš vēlas iznīcināt brīnišķīgo lego pasauli, salīmējot kopā tās detaļas. Šim uzdevumam Emets ir absolūti nesagatavots, taču viņš ar entuziasmu iesaistās pasaules glābšanā kopā ar visdažādākajiem lego varoņiem - Vitrūviju, Mežoni, Betmenu un daudziem citiem.

"LEGO filma" ir pirmā pilnmetrāžas lego figūriņu animācijas filma, ko radījuši filmas "Mākoņains, gaidāms kotlešu lietus" veidotāji. Tā radīta 3D datoranimācijas tehnikā, taču autori centušies tai piešķirt klasiskās multiplikācijas vizuālo izskatu. Arī visa lego pasaule filmā „būvēta" no klasiskajiem lego klucīšiem, pat liesmu mēles, kas izšaujas no varoņu lidaparātiem, ir tās pašas plakanās caurspīdīga plastikāta detaļas, kādas pazīstamas ikvienam, kurš aizrāvies ar lego konstruktoriem.

Jaukās lego figūriņas runā tādu aktieru balsīs kā Kriss Prats, Elizabete Benksa, Vils Farels, Laiems Nīsons, Morgans Frīmens, Vils Ārnets un Čenings Tatums.

"LEGO filma" - īsts ģimenes kino, kurš neatstās vienaldzīgus ne lielos, ne mazos skatītājus!

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA
Režisors: Phil Lord, Christopher Miller
Lomās: Chris Pratt, Morgan Freeman, Elizabeth Banks, Liam Neeson, Jonah Hill, Will Ferrell, Channing Tatum, Charlie Day, Will Arnett
Saites: IMDB, Oficiālā mājas lapa


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.