Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu

Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu

Saving Mr. Banks

2h 6min  |  Komēdija, Drāma, Biogrāfija  |  Kinoteātros no: 21.02.2014

"Mērijas Popinsas" ceļojums uz lielo ekrānu sākās brīdī, kad Volta Disneja meitas lūdza tēvam radīt filmu par viņu iemīļoto grāmatu, P.L. Traversas "Mēriju Popinsu". Volts viņām to apsolīja, nenojauzdams, ka tas prasīs veselus 20 gadus. Lai iegūtu tiesības uzņemt filmu pēc šīs grāmatas motīviem, Voltam priekšā ilgas un neauglīgas pārrunas ar ietiepīgo rakstnieci, kuru absolūti neinteresē iespēja sevis loloto auklīti atdot par ēsmu Holivudas konveijeram.

Taču, kad viņas iztikas līdzekļi ievērojami izsīkst, Traversa negribīgi tomēr piekrīt doties uz Losandželosu, lai paklausītos, kādi ir Disneja grāmatas adatpācijas plāni.

Divās nedēļās, ko viņa pavada Holivudā, Disnejs izmēģina daudz un dažādu līdzekļu, taču Traversa ir nelokāma - filmas scenārijs tiks veidots stingrā viņas uzraudzībā un nekāda māžošanās netiks pieļauta. Omulīgajam Disnejam atliek tikai bezpalīdzīgi nolūkoties, kā stingrā angļu lēdija kļūst par noteicēju viņa impērijā, taču abi kopā viņi radīs vienu no aizkustinošākajām un auditorijas visiemīļotākajām filmām kino vēsturē.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Forum Cinemas, SIA
Režisors: John Lee Hancock
Lomās: Tom Hanks, Emma Thompson, Colin Farrell, Ruth Wilson, Rachel Griffiths, Annie Buckley, Bradley Whitford, Jason Schwartzman, B.J. Novak, Paul Giamatti, Kathy Baker
Saites: Facebook, IMDB, Oficiālā mājas lapa


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.