Dižais meistars

Dižais meistars

The Grandmaster

1h 58min  |  Drāma, Asa sižeta filma  |  Kinoteātros no: 13.09.2013

Godalgotā Honkongas režisora Vona Karvaja ( „Manas melleņu naktis”, „2046”, „Noskaņojums mīlēt”) jaunākā filma - vizuāli spēcīgs stāsts par austrumu cīņas mākslas dižāko meistaru - aktiera Brūsa Lī skolotāju Ipu Manu. Galvenajās lomās - Tonijs Leungs („Iekāre, piesardzība”, „Varonis”) un Dziji Džana („Geišas atmiņas”, „Lidojošo dunču nams”, „Varonis”).

Senākās ķīniešu kauju mākslas skolas dibinātājs nolemj doties atpūtā un nodot savu skolu cienīgam pēctecim. Taču viņa labākais audzēknis lolo daudz ambiciozākus plānus: viņš iecerējis apvienot visas nelielās cīņu mākslas skolas vienā. Viņš izaicina uz divkauju katras skolas līderi un, uzvarot tos vienu pēc otra, apvieno visas skolas, bet vēl paliek pēdējā - viņa mirušā audzinātāja skola. Audzinātāja piemiņai par godu, cīņā iesaistās viņa meita, kas turklāt nav vienaldzīga pret savu sāncensi.

Vizuāli iespaidīgais stāsts par godu, nodevību un mīlestību risinās nemierīgajā Ķīnas republikas laikā, kas iezīmē Ķīnas pēdējās dinastijas galu. Tas ir haosa, nemieru un kara laiks, kas vienlaikus bija arī Ķīnas cīņu mākslas zelta laikmets...

Lomās: Ziyi Zhang, Tony Leung Chiu Wai, Chen Chang, Hye-kyo Song, Cung Le, Woo-ping Yuen

Režisors: Kar Wai Wong

Filma ķīniešu un japāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA
Saites: IMDB, Oficiālā mājas lapa


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.