Kaulu pilsēta

Kaulu pilsēta

The Mortal Instruments: City Of Bones

2h 10min  |  Piedzīvojumu filma, Drāma, Asa sižeta filma  |  Kinoteātros no: 23.08.2013

Dodoties uz Ņujorkas klubu "Pekle", piecpadsmitgadīgajai Klerijai ne prātā nenāk, ka viņa kļūs par slepkavības liecinieci. Tā ir Klerijas pirmā tikšanās ar Ēnu Medniekiem – karotājiem, kuru misija ir atbrīvot pasauli no dēmoniem un savaldīt vilkačus un vampīrus. Tā ir arī viņas pirmā tikšanās ar lielisko zeltmataino Džeiku.

Bet kāpēc dēmoni pēkšņi sākuši interesēties par tādu parastu meiteni, kāda ir Klerija? Kur tik neizprotami pazudusi viņas māte? Un kā Klerijai piepeši izdevies iegūt Redzējumu? Ēnu Medniekiem tas noteikti ir zināms...

"Kaulu pilsēta" ir rakstnieces Kasandras Klēras plašu popularitāti ieguvušā bestsellera The Mortal Instruments pirmās daļas ekranizācija.

Šis bestsellers ir ieguvis īpaši glaimojošas atsauksmes no Stefanijas Meijeres - "Krēslas sāgas" autores. "Sērija The Mortal Instruments" – tā ir fantāzijas pasaule, kādā man patiktu dzīvot. Lieliski!" - tā Meijere.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA
Režisors: Harald Zwart
Lomās: Lily Collins, Jamie Campbell Bower, Robert Sheehan, Kevin Zegers, Lena Headey, Kevin Durand, Aidan Turner, Jemima West, Godfrey Gao, CCH Pounder, Jared Harris, Jonathan Rhys Meyers
Saites: IMDB, Oficiālā mājas lapa, Facebook


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.