Gardēdis (LV)

Gardēdis (LV)

Ratatouille (LV)

1h 53min  |  Animācija  |  Kinoteātros no: 03.08.2007

Žurkulēns Remī, kuram par jauno dzīvesvietu liktenim bija labpaticies izvēlēties Parīzes kanalizācijas caurules, atklāj, ka viņa atrašanās vieta ir ideāla! Virs viņa atrodas lepns restorāns, kuru, riskējot ar savu dzīvi, Remī sāk laiku pa laikam apmeklēt, lai virtuvē atrastu pārpalikumus no dažādiem kulinārijas šedevriem. Taču gardēdim Remī ar to ir par maz - viņš mūža sapnis ir kļūt par restorāna šefpavāru. Viņa radinieki - žurkas, kuras uzturā lieto dažādus atkritumus, pārmet viņam neuzticību grauzēju dzimtas tradīcijām, restorāna darbinieki cenšas tikt vaļā no uzmācīgā ciemiņa, un tikai apkopējs Lingvīnī saprot Remī vājību pret nepiepildāmiem sapņiem.

Pēc neaizmirstamā ceļojuma vāģu, supervaroņu, zivju un rotaļlietu pasaulēs, studija Pixar ("Vāģi", "Lieliskie", "Meklējot Nemo") ir radījusi jaunu un unikālu piedzīvojumu pasauli, kurā vienlaikus eksistē gan smalki restorāni, gan neparastas žurkas. Filmas režisors ir Breds Bērds, kura meistardarbs "Lieliskie" tika novērtēts ar Oscar balvu, kategorijā labākā animācijas filma.

Lomas ierunājuši: Artūrs Skrastiņš, Pēteris Šogolovs, Ivars Auziņš, Artis Robežnieks, Uldis Dumpis, Karīna Tatarinova, Juris Strenga un pavārmeistars Mārtiņš Rītiņš.

Režisors: Brad Bird

Filma ieskaņota latviešu valodā.


Izplatītājs: Buena Vista International


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.