Pērkondārds

Pērkondārds

Stormbreaker

1h 33min  |  Piedzīvojumu filma  |  Kinoteātros no: 01.09.2006

Alekss ir parasts pusaudzis, kurš dzīvo pie sava tēvoča, neuzkrītoša bankas menedžera. Tā tas šķiet līdz brīdim, kad tēvocis Aiens Raiders mīklainos apstākļos mirst. Alekss atklāj, ka viņa tēvocis īstenībā bijis spiegs, kuru nogalinājis viens no pasaulē bīstamākajiem slepkavām.

Kad Aleksu nolīgst speciālo uzdevumu vienība MI6, viņš saprot, ka tēvocis, izvēloties brīvā laika nodarbības, viņu rūpīgi gatavojis spiega karjerai - 14 gadu vecumā Alekss apguvis vairākas valodas, niršanas prasmi, alpīnismu, ir eksperts šaušanā un cīņas mākslās. Aleksam ir viss, lai viņš kļūtu par ideālu tīņu spuperspiegu! Alekss ir gatavs savai pirmajai misijai, kas saistīta ar bīstamu datorvīrusu, kas inficē Anglijas skolas.

"Pērkondārds" ("Stormbreaker") ir pirmā no sešām pasaulē ārkārtīgi populārajām bērnu grāmatām, kuras sarakstījis Entonijs Horovics, kurš ir arī filmas scenārija autors. Filmas režisors ir Džefrijs Sakss ("Baltais troksnis"). Galvenajā lomā jaunā britu kino zvaigzne Alekss Petifers, viņam līdzās lieliskie aktieri Jūens Makgregors, Mikijs Rurks, Alīsija Silverstone un citi.

Lomās: Alex Pettyfer, Ewan McGregor, Mickey Rourke, Bill Nighy, Sophie Okonedo, Alicia Silverstone

Režisors: Geoffrey Sax

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.