Trīs musketieri

Trīs musketieri

Three Musketeers, The

1h 17min  |  Animācija  |  Kinoteātros no: 07.07.2006

Francija, 17. gadsimts. Iekšējo karu pārņemto valsti vēl nestabilāku padara galma intrigas, kuras ir savērpušās ap karalienes Annas un angļu hercoga Bekingema romantiskajām attiecībām. Visiem spēkiem cenšoties atmaskot sazvērniekus, kardināls Rišiljē ir gatavs uz visu, jo arī viņš slepenībā mīl karalieni Annu. Kardināla gvardi atrodas mūžīgā konfliktā ar karaļa musketieriem un nepaiet ne diena bez dueļiem starp abiem militārajiem grupējumiem.

Lai kļūtu par karaļa musketieri, Parīzē ierodas jaunais gaskonietis d`Artanjans un tūlīt pat tiek ierauts dažādu pārpratumu un notikumu virpulī, pateicoties kuriem, viņš iepazīstas ar slavenākajiem karaļa musketieriem Atosu, Portosu un Aramisu. Viņa bīstamie piedzīvojumi ir tikai sākušies - mīlestība pret skaisto Bonasjē jaunkundzi, draugu stingrie pleci, drosme un cēlsirdība - tas viss noderēs jaunajam gaskonietim, lai izdzīvotu šajā grūtajā laikā un glābtu karalieni no viņas ienaidniekiem.

Lomas ierunājuši: Edgars Lipors, Kaspars Pūce, Jānis Skanis, Dainis Porgants, Dita Lūriņa, Jānis Kirmuška, Guna Zariņa, Andris Zūzens, Pēteris Šogolovs, Mārtiņš Vilsons, Leons Krivāns

Režisors: Jānis Cimermanis

Filma Latviešu valodā.


Izplatītājs: Forum Cinemas, SIA