Ledus laikmets 2: Atkusnis (LV)

Ledus laikmets 2: Atkusnis (LV)

Ice Age 2: The Meltdown (LV)

1h 40min  |  Animācija  |  Kinoteātros no: 14.04.2006

Laika ziņas: Tuvākās piecas dienas ir gaidāmi lieli plūdi, kam sekos pasaules gals. Iespējams, ka nedēļas beigās varētu izlauzties kāds saules stariņš…

Mamutam Manijam (ierunā Kaspars Upacieris), sliņķim Sidam (ierunā Aivars Čivželis), zobenzobu tīģerim Djego (Pēteris Šogolovs), zobenzobu vāverei Skratam (viņš ir pārāk aizņemts ar zīli, lai runātu) un pārējiem Ledus laikmeta iemītniekiem ir sajūta, ka viņu kūstošā pasaule sāk palikt pārāk slapja un ledus kalns, kas apdraud ieleju, tūlīt lūzīs. Taču tā nav vienīgā problēma - Manijs vairs nevēlas būt viens pats, taču ir pamatotas aizdomas, ka viņš ir pēdējais mamuts. Atkal ir jādodas ceļā, kur tiek satikta valdzinoša mamutiene (iespējams, pēdējā visā pasaulē) Elija (Jana Kalniņa), kuru pavada uzņēmīgs oposumu pārītis Krešs un Edijs (Edgars Lipors un Ainārs Ančevskis).

Lomas ieskaņojuši: Kaspars Upacieris / Ufo, Aivars Čivželis / Čižiks, Jana Kalniņa, Pēteris Šogolovs, Edgars Lipors, Ainārs Ančevskis, Andris Freidenfelds / Fredis, Jānis Jarāns, u.c.

Režisors: Carlos Saldanha

Filma dublēta latviešu valodā.


Izplatītājs: 20th Century Fox International
Režisors: Carlos Saldanha


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.