Meklēšanā

Meklēšanā

Wanted

1h 50min  |  Trilleris  |  Kinoteātros no: 27.06.2008

2008. gada 27. jūnijā pasaule iepazīs jaunu varoni – Vesliju Gibsonu.

25 gadus vecais Vess (James McAvoy) ir lielākais neveiksminieks, kāds pasaulē jebkad redzēts. Priekšnieks viņu visu laiku izrīko, draudzene – ignorē un ikkatra viņa diena paiet lēnām un neizteiksmīgi. Neko daudz Vess nedz var, nedz arī grib savā dzīvē mainīt, tikai nosist sev atvēlēto laiku un nomirt tikpat neizteiksmīgā nāvē.

Bet tad viņš sastop sievieti vārdā Foksa (Angelina Jolie).

Pēc tam, kad tiek nogalināts Vesa tēvs, nāvīgi seksīgā Foksa uzaicina Vesu pievienoties slepenai organizācijai Brālība un piedāvā apmācīt Vesu atriebt sava tēva nāvi, atklājot puisim, ka viņam ir īpašas spējas. Foksas vadībā viņš apgūst zibensātru reakciju un fenomenālu izveicību. Ar Brālības izcilo skolotāju palīdzību, starp kuriem ir arī noslēpumainais Brālības līderis Slouns (Morgan Freeman), Vess iemācās likt lietā savu spēku un ar to saistītās neierobežotās iespējas. Taču drīz viņš saprot, ka aiz viņa bīstamo sabiedroto ārienes slēpjas kas vairāk. Šauboties un svārstoties starp jaunatklāto spēku un vēlmi atriebties, Vess drīz uzzina to, ko neviens cits viņam iemācīt nevarēs – viņa liktenis ir tikai viņa paša rokās.

Filmas pamatā – Marka Millara grafisko noveļu sērija, kuru lielajam ekrānam adaptējis Timurs Bekmambetovs – fenomenālus panākumus guvušo „Night Watch” un „Day Watch” autors!

Lomās: James McAvoy, Morgan Freeman, Angelina Jolie, Common, Kristen Hager, Konstantin Khabensky, Terence Stamp

Režisors: Timur Bekmambetov

Scenārijs: Michael Brandt, Derek Haas, Chris Morgan

Producents: Jim Lamly, Jason Netter, Mark I. Platt, Ien Smith

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Forum Cinemas, SIA


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.