Pipas Lī privātā dzīve
The Private Lives of Pippa Lee (2009)
Žanrs: Drāma, romantika
Līdz 16 g.v. -  neiesakām Līdz 16 g.v. - neiesakām
Share

No malas visiem varētu šķist, ka Pipa Lī (Robin Wright Penn) dzīvo apskaužamu dzīvi. Stabili noenkurojusies, sievišķīga un rāma, viņa ir uzticīga sieva trīsdesmit gadus par viņu vecākam veiksmīgam izdevējam (Alan Arkin), lepna māte diviem pieaugušiem bērniem un uzticama draudzene un atbalsts visiem, ar ko dzīves ceļā tiekas. Taču, kad Pipa ģimenes pienākuma vadīta seko savam vīram sākot jaunu dzīvi mierpilnā Konektikutas veco ļaužu pansionātā, viņas idilliskā pasaule un persona, kas tika izveidota ilgās laulības gaitā tiks pakļauta nopietnai pārbaudei.

Patiesībā tagadnes laipnā sieviete, pirms atrada drošību un mīlestību savā ģimenē, ir pieredzējusi vairāk nekā nelielu devu ikdienas kņadas – rindu erotisku likstu, notievēšanas medikamentu atkarīgu māti un eksotiska konkurenta pašnāvību. Uzsākot sevis izzināšanas ceļu kopā ar jauniegūtu, savādu un dvēselisku paziņu (Keanu Reeves), Pipai vajadzēs skatīties acīs gan savai nepastāvīgajai pagātnei, gan savas šķietami mierīgās pasaules apslēptajām zemūdens straumēm, lai atrastu savu patieso būtību.

Lomās: Robin Wright Penn, Alan Arkin, Keanu Reeves, Monica Bellucci, Blake Lively, Maria Bello, Julianne Moore, Winona Ryder

Režisors: Rebecca Miller

Scenārijs: Rebecca Miller

Producents: Brad Pitt

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Kinoteātros no: 04.12.2009
Filmas garums: 1h 40 min
Režisors: Rebecca Miller
Filmu kompānija: Elevation Filmworks
Izplatītājs: Meed Films LV
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App