Mīlestība un lielpilsēta 2

Mīlestība un lielpilsēta 2

Любовь в большом городе 2

1h 33min  |  Komēdija  |  Kinoteātros no: 12.03.2010

Populārās Krievijas pavasarīgās komēdijas turpinājums!Igors aicina Saunu un Artjomu kopā ar mīļotajām sievietēm uz tēva rančo Taizemē. Puiši beidzot varēs atpūsties, un Igors plāno iepazīstināt Nastju ar nākamo vīratēvu. Draugi kravā koferus. Lidmašīnā viņi iepazīstas ar amerikāņu pāri, kas izstāsta par īpašu klosteri pilsētā, kur mūsu varoņi plāno apmesties. Šai svētajā vietā pēc senas leģendas, tiek palīdzēts uzveikt neauglību. Igors, Artjoms un Sauna ir vienisprātis – viņi vēl nav gatavi kļūt par tēviem, tomēr piekrīt aiziet uz klosteri ekskursijā. Neskatoties uz mūka brīdinājumu, draugi pieskaras „ķēmam” un tagad lemti faktam ieņemt bērnu pirmajā dzimumaktā. Viņi ir samulsuši ne pa jokam – ticēt leģendai vai nē? Katram gadījumam, draugi nolemj no seksa uz kādu laiku atturēties. To uzzinot, viņu draudzenes apvainojas un aizbrauc.

Paliekot vienatnē, puiši izdomā izklaidēties kā nākas, taču viņiem ceļā atkal stājas Svētais Valentīns, būdams neizpratnē, kā viņi varējuši iedomāties neizmantot tādu svētību?! Pār puišiem tiek izliets jauns zvērests – tikai tas no trijotnes, kurš pirmais nokļūs gultā ar sievieti, būs tētis. Pārējiem bērni varēs būt tikai pēc 20 gadiem. Tādam notikumu pavērsienam mūsu varoņi nav gatavi. Viņi pēkšņi saprot, ka tomēr ir gatavi tēva lomai... un piedzīvojumi sākas!

Lomās: Aleksey Chadov, Svetlana Khodchenkova, Ville Haapasalo, Vera Brezhneva, Vladimir Zelenskiy, Leonid Yarmolnik, Filipp Kirkorov

Režisors: Marius Vaisberg

Scenārijs: Marius Vaisberg

Producents: Sergey Livnev, Georgiy Malkov, Lev Nikolau

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.