Nāves Pierādījums

Nāves Pierādījums

Death Proof (Grindhouse)

1h 53min  |  Trilleris  |  Kinoteātros no: 22.06.2007

Kulta režisors Kventins Tarantino piedāvā savu jaunāko filmu - šausmu trilleri "Nāves pierādījums"! Filma stāsta par kaskadieri vārdā Maiks, kurš dzīvo pa striptīza bāriem un savā sporta auto vizina meitenes. Tā ir nežēlīga spēle, jo Maiks tīšām izraisa avārijas, kurās iet bojā viņa pasažieres, bet viņš pats vienmēr tiek cauri sveikā. Reiz viņš sastop trīs meitenes, kuras nolemj pielikt punktu Maika trakajam un asiņainajam braucienam...

Galvenajās lomās - Kurts Rusell, Rosario Dawson, Rose McGowan u.c. Tarantino ir ne tikai filmas režisors un producents, bet arī spēlē epizodisku lomu.

Kventina Tarantino trilleris "Nāves pierādījums" kopā ar Roberta Rodrigesa filmu "Šausmu planēta" par zombiju uzbrukumu mazpilsētai veido režisoru kopdarbu "Grindhouse". "Grindhouse" ir septiņdesmitajos gados ASV radies apzīmējums lētiem kinoteātriem, kuros izrāda B kategorijas filmas, bieži piesātinātas ar seksu un vardarbību. "Gridnhouse" otrā filma - Rodrigesa "Šausmu planēta" Latvijā tiks demonstrēta jau jūlijā!

Lomās: Kurt Russell, Rosario Dawson, Quentin Tarantino, Eli Roth, Rose McGowan

Režisors: Quentin Tarantino

Scenārijs: Quentin Tarantino

Producents: Quentin Tarantino, Bob Weinstein, Harvey Weinstein

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.