Šķiršanās amerikāņu stilā

Šķiršanās amerikāņu stilā

Break-up

1h 46min  |  Komēdija, Romantika  |  Kinoteātros no: 25.08.2006

Romantiskajās komēdijās parasti viss notiek pēc vecās labās formulas - puisis satiek meiteni, tālāk viss rit kā pa diedziņu, tad kaut kas noiet mazliet greizi, taču beigas vienmēr ir labas un "viņi dzīvo ilgi un laimīgi."

Bet kā ir ar puisi un meiteni, kuri ir noguruši pēc grūtas darba dienas un arī viens no otra? Kurus ikdienas rutīna dara vienkārši trakus? Un visi tie sīkumi, kas otrā cilvēkā reiz šķituši mīļi un neatvairāmi, tagad sāk… nenormāli… krist… uz nerviem???

Pēc kāda šķietami nenozīmīga strīda, kas vēlāk pāraug milzu konfliktā, Gerijs un Brūka pēkšņi apjauš, ka pēc divu gadu ilgas un laimīgas kopdzīves viņiem jāizšķiras: salīgt mieru vai šķirties. Kad neviens no viņiem nav gatavs pirmais spert soli izlīguma virzienā un negrasās arī pamest dzīvokli, bijušie mīlētāji piesaka viens otram karu. Dzīvoklis tiek sadalīts divās daļās, kuras apdzīvo savstarpēji naidīgi noskaņotas puses.

Romantiskā komēdija "Šķiršanās amerikāņu stilā" piedāvās jums izbaudīt Gerija un Brūkas komisko, dažkārt sāpīgo, taču neizsakāmi izklaidējošo pieredzi kādreiz tik romantisko un stabilo attiecību ārdīšanā.

Lomās: Vince Vaughn, Jennifer Aniston, Joey Lauren Adams, Ann-Margret, Judy Davis, Vincent D'Onofrio, Jon Favreau, Cole Hauser, John Michael Higgins, Justin Long

Režisors: Peyton Reed

Scenārijs: Jay Lavender, Jeremy Garelick

Producents: Stuart M. Besser, Peter Billingsley

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās.


Izplatītājs: United International Pictures /Forum Cinemas/


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.