Haizivs stāsts (ENG)

Haizivs stāsts (ENG)

Shark Tale (ENG)

1h 30min  |  Komēdija, Animācija  |  Kinoteātros no: 04.02.2005

Oskars ir zivtele, kas allaž par spuras tiesu paglābjas no nepatikšanām. Lenijs ir haizivs, kuram ir noslēpums. Viņš ir veģetārietis. Kad Oskara mazie meli padara viņu par zemūdens pasaules lielo varoni un nāk klajā patiesība par Leniju, viņi abi kļūst par sabiedrotajiem.

Filmas centrālo tēlu - Oskaru ieskaņojis Vils Smits. Oskars strādā vaļu mazgātuvē, mēles mazgātāju maiņā, kas, kā varat iedomāties, ir diezgan riebīgs darbs. Viņš ienīst tīrīt mutes, taču viņa paša mute nekad neapklust…

Aktieris Džeks Bleks, kas filmā ieskaņojis Leniju atzīst, ka Lenijs ir veģetārietis nevis tādēļ, ka viņam negaršotu zivis, bet gan humānu iemeslu vadīts - viņš uzskata, ka dzīvās radības nedrīkst nogalināt. Lenijs ir lāga dvēsele un neiederas citu haizivju vidū, taču reiz var izrādīties, ka viņš ir visspēcīgākais, pateicoties savai sirdij un dvēselei.

Roberts De Niro ieskaņojis Lenija papu, donu Lino - zemūdens pasaules Krusttēvu. Šī ir slavenā aktiera Roberta De Niro iespēja parodēt vienu no savām visslavenākajām lomām un par savu jauno lomu viņš saka: "Es spēlēju zemūdens mafijas bosu, kurš patiesībā nosaka visu, kas te - lejā notiek. Viņam ir divi dēli un izrādās, ka viens no tiem negrib pārņemt "ģimenes biznesu."

Renē Zelvēgere ierunājusi skaistās eņģeļzivtiņas Endžijas balsi, kura slēpj to, ka ir līdz spuru galiņiem iemīlējusies Oskarā.

Lolas balsi ieskaņojusi aktrise Andželīna Džolija. Lola ir tur, kur apgrozās nauda. Viņa ir satriecoši skaista un ļoti bīstama, par ko Oskaram ir iespēja pārliecināties.

Īpašu šarmu un vizuālo līdzību savai ieskaņotajai zivij piešķīris režisors Mārtins Skorsēze. Saikss ir Oskara darba devējs, kurš ir gatavs to atlaist ik dienu, līdz brīdim, kad pienāk Oskara slavas stunda. Tad viņš ir gatavs ņemt Oskaru savā paspārnē, jeb pareizāk būtu - paspurē, kļūstot par viņa menedžeri un gūstot kādu labumu arī sev. Saiksam ir dīvainība - kad viņš uztraucas, viņš piepūšas un sāk ļoti ātri runāt smalkā balstiņā.

Filmā "Haizivs stāsts" ir medūzu pāris - Bērnijs un Ērnijs, kurus ieskaņojuši Dough E. Dough un Ziggy Marley. Viņi ir Saiksa rokaspuiši, kas vienmēr gatavi sniegt šoka triecienu, kam un kad vien Saikss pavēlēs. Paši par savām lomām viņi saka: "Bērnijs un Ērnijs no skata ir diezgan ērmoti, bet, kad jūs ar viņiem nonākat kontaktā, to nav iespējams nesajust."


Izplatītājs: United International Pictures /Forum Cinemas/


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.