Haizivs stāsts (LV)

Haizivs stāsts (LV)

Shark Tale (LV)

1h 30min  |  Komēdija, Animācija  |  Kinoteātros no: 04.02.2005

Oskars ir zivtele, kas allaž par spuras tiesu paglābjas no nepatikšanām. Lenijs ir haizivs, kuram ir noslēpums. Viņš ir veģetārietis. Kad Oskara mazie meli padara viņu par zemūdens pasaules lielo varoni un nāk klajā patiesība par Leniju, viņi abi kļūst par sabiedrotajiem.

Oskars strādā vaļu mazgātuvē, mēles mazgātāju maiņā, kas, kā varat iedomāties, ir diezgan riebīgs darbs. Viņš ienīst tīrīt mutes, taču viņa paša mute nekad neapklust…

Lenijs ir veģetārietis nevis tādēļ, ka viņam negaršotu zivis, bet gan humānu iemeslu vadīts - viņš uzskata, ka dzīvās radības nedrīkst nogalināt. Lenijs ir lāga dvēsele un neiederas citu haizivju vidū, taču reiz var izrādīties, ka viņš ir visspēcīgākais, pateicoties savai sirdij un dvēselei.

Lenija paps, dons Lino ir zemūdens pasaules Krusttēvs.

Endžija ir skaistā enģeļzivtiņa, kura slēpj to, ka ir līdz spuru galiņiem iemīlējusies Oskarā, savukārt Lola ir tur, kur apgrozās nauda. Viņa ir satriecoši skaista un ļoti bīstama, par ko Oskaram ir iespēja pārliecināties.

Saikss ir Oskara darba devējs, kurš ir gatavs to atlaist ik dienu, līdz brīdim, kad pienāk Oskara slavas stunda. Tad viņš ir gatavs ņemt Oskaru savā paspārnē, jeb pareizāk būtu - paspurē, kļūstot par viņa menedžeri un gūstot kādu labumu arī sev. Saiksam ir dīvainība - kad viņš uztraucas, viņš piepūšas un sāk ļoti ātri runāt smalkā balstiņā.

Filmā ir medūzu pāris - Bērnijs un Ērnijs, Saiksa rokaspuiši, kas vienmēr gatavi sniegt šoka triecienu, kam un kad vien Saikss pavēlēs.

Lomas ieskaņojuši:

Uldis Dumpis - Dons Lino,

Edgars Lipors - Lenijs,

Gustavo - Oskars,

Dita Lūriņa - Endžija,

Baiba Broka - Lola,

Pēteris Liepiņš - Saikss,

Gundars Silakaktiņš - Frenkijs,

Dainis Porgants un Jānis Jarāns - Bērnijs un Ērnijs.


Izplatītājs: United International Pictures /Forum Cinemas/


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.