Aizskalotais (EN)
Flushed Away (EN) (2006)
Žanrs: Komēdija, animācija
Bez vecuma ierobežojuma Bez vecuma ierobežojuma
Share

Filmas darbība risinās Londonā un stāsta par Rodiju, sabiedrības "krējuma" žurku, kuru viņa brālēns diezgan nejaukā veidā no Kensigtonas smalkajiem apartamentiem vārda tiešā nozīmē ieskalo Žurkupolē - rosīgā un krāšņā pasaulē, kas atrodas zem Londonas ielām. Tur Rodijs sastop skaisto Ritu - uzticamās laivas "Veiklais Dodžers" kapteini. Rita apsola dabūt Rodiju prom no pilsētas (protams, ar kādu noteikumu).

Abus kopā viņus nu gaida ceļojums "Jautrajā Dodžerā" cauri nemierīgajai pilsētai, kurā uz katra stūra ikvienai godīgai žurkai uzglūn visvisādas briesmas- sākot ar milzīgām krācēm un atvariem un beidzot ar vareno vardi Todu un viņa pakalpiņiem žurkām Spaiku un Vaitiju. Kad šie abi neizpilda šefa - Toda uzdoto uzdevumu tikt vaļā no abiem žurkulēniem (kuri draud izjaukt varenā Toda vareno plānu), Todam nākas aicināt palīgā savu šarmanto brālēnu - Le Vardi un viņa rokaspuišus.

Lai gan Rodijs šajā pilsētā nejūtas īsti piederīgs, viņam izdodas kļūt par vietēja mēroga varoni un iegūt draugus uz mūžu.

Lomas ieskaņojuši: Hugh Jackman, Kate Winslet, Ian McKellen, Andy Serkis, Bill Nighy, Shane Richie, Geoffrey Palmer, Simon Callow, Jean Reno.

Režisori: Sam Fell, David Bowers

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Kinoteātros no: 22.12.2006
Filmas garums: 1h 23 min
Filmu kompānija: Paramount Pictures International
Izplatītājs: Paramount Pictures International
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App