Biutiful

Biutiful

2h 28min  |  Drāma  |  Kinoteātros no: 04.02.2011

Šis ir stāsts par četrdesmitgadnieku Ukbālu mūsdienu Barselonā – dzīves nogurušu divu bērnu tēvu, kas iztiku pelna ar nelegālu biznesu. Apjautis nāves nenovēršamību, viņš mēģina nokārtot savu dzīvi, attiecības ar cilvēkiem un sirdsapziņu... Viņa stāsts ir vienkāršs – kā viena šķautne sarežģītajā realitātē, kurā mēs katrs dzīvojam.

Režisors Alehandro Gonsaless Injaritu, kura iepriekšējā filma „Bābele” (2006) ir Kannu kinofestivāla laureāte un bija nominēta 7 „Oskariem”, uzskata „Biutiful” par savu līdz šim personiskāko darbu. Galveno lomu filmā „Biutiful” atveido „oskarotais” Havjērs Bardems.

Filma „Biutiful” iekļauta ACME Film kolekcijā SMART. Tā ir īpašu filmu kolekcija gudram skatītājam, kurā iekļautas izcilas filmas - vizuāli, intelektuāli un emocionāli uzrunājoši mākslas darbi. Tas ir kino acīm, prātam un sirdij.

Lomās: Javier Bardem, Maricel Álvarez

Režisors: Alejandro Gonzalez Inarritu

Filma angļu un spāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā


Izplatītājs: Acme Film SIA
Režisors: Alejandro González Iñárritu
Lomās: Javier Bardem, Maricel Álvarez, Hanna Bouchaib, Hanaa Bouchaib, Guillermo Estrella, Eduard Fernández, Cheikh Ndiaye, Diaryatou Daff, Cheng Tai Shen, Luo Jin, George Chibuikwem Chukwuma


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.