Pasākumi un telpu īre

Korporatīvie pasākumi un telpu īre

Forum Cinemas piedāvā iespēju izmantot telpas korporatīvo pasākumu organizēšanai, garantējot augstākās klases viesmīlību, mūsdienīgu tehnisko aprīkojumu un mājīgu komfortu. Kinozāles ar ietilpību no 94 līdz pat 600 sēdvietām ir piemērotas tādu pasākumu kā sapulču, apmācību semināru, konferenču, produktu prezentāciju un citu Tava uzņēmuma vajadzībām atbilstošu notikumu organizēšanai.

Pasākumi un telpu īre

Augstas izšķirtspējas lielais kino ekrāns prezentācijām, kā arī profesionālās audio un video iespējas, kas papildinātas ar mājīgo atmosfēru un gardu kafijas vai dzirkstošā šampanieša pauzi, piešķirs Tavam korporatīvajam pasākumam unikālu noskaņu, ļaujot gan Tev, gan dalībniekiem sajust īpašu gandarījumu par paveikto.

Savukārt, ja rodas vēlme filmas noskatīšanos padarīt pavisam īpašu, privātais kino seanss ir ekskluzīvs veids, kā konferences nobeigumu, atpūtas vakaru, darba ballīti vai dzimšanas dienas svinības padarīt par neaizmirstamu notikumu, ļaujoties nesteidzīgām sarunām, gardām uzkodām un jaunākajai filmai pat pirms tās pirmizrādes.

Pasākumi un telpu īre

Ja plāno īpaši lielu pasākumu, piedāvājam to organizēt modernajā ISENSE kinozālē. Tajā iespējams uzņemt līdz pat 600 viesu, rūpējoties ne tikai par viņu komfortu ērtajos ādas krēslos, bet arī labsajūtu, baudot mūsdienīgā ekrāna un skaņas kvalitāti.

Mājā, kurā dzīvo kino, pieejama arī atpūta un vieta veiksmīgiem darījumiem. Bārs Vertigo kinoteātra 6. stāvā parūpēsies kā par mājīgu atmosfēru, tā arī augstas kvalitātes servisu pasākumos līdz 100 personām. Baudi aromātisku kafiju, dzērienus un gardas uzkodas, ļaujoties nesteidzīgām sarunām uz vasaras terases ar skatu uz elpu aizraujošo Rīgas panorāmu.

 

Forum Cinemas piedāvā:

  • Telpu īri dažādu pasākumu organizēšanai (ar vai bez filmas noskatīšanos)
  • Privātos kino seansus no aktuālā repertuāra vai pirms pirmizrādes

Papildus:

  • Ēdināšanas pakalpojumus: kafijas pauzes ar uzkodām, pilna servisa ēdināšanu, popkornu un dzērienus u.c.
  • Īpašās iespējas: welcome drink, Sarkanā paklāja atmosfēru u.c.

Par iespējām, risinājumiem un izmaksām lūdzam sazināties personīgi – ar lielu prieku Tev palīdzēsim izvēlēties piemērotāko!

Padari kino apmeklējumu par unikālu un neaizmirstamu notikumu!

Kontakti:

Forum Cinemas Cinema Solutions

Forum Cinemas OU filiāle Latvijā
13.janvāra iela 8, Rīga, LV 1050
Jānis Lejstrauts
T: 29116568
www.forumcinemas.lv
kinokarte@forumcinemas.lv

SIA "Cinema Solutions"
Kaivas iela 33/1 – 23, Rīga, LV 1021
T: 29288628
www.cinemasolutions.lv
reinis.stalsans@cinemasolutions.lv