31.10.2023, Новости, Специальные предложения

Forum Cinemas 20 gadi - LIELĀ LOTERIJA! 🎂

Novembris - k/t Forum Cinemas 20 gadu jubilejas svinību mēnesis. Nāc uz kino, piedalies loterijā un skaties kino bez maksas visu gadu!

Pievienojies mums, lai svinētu 20 kino maģijas gadus, kuru laikā esam demonstrējuši tūkstošiem filmu, uzņēmuši miljoniem skatītāju un izcepuši vairāk kā 1400 tonnu popkorna (starp citu, sāļajam popkornam lielākā piekrišana).
 
Kopš kinoteātra atvēršanās 2003. gada 31. oktobrī (repertuārā tolaik bija skatāmas tādas filmas kā "Sliktie puiši 2", "Karību jūras pirāti", "Pianists", "Matrikss - Revolūcija", "Randiņš Belevilā", "Nost ar mīlestību", "Visvarenais Brūss" u.c.) 20 gadu laikā vairāk kā 20 miljoni skatītāji apmeklējuši "Forum Cinemas", lai noskatītos kopumā gandrīz 4500 dažādu filmu un citu lielā ekrāna notikumu (to skaitā operas, baleta un teātra izrādes, kino festivālus, koncertfilmas, sporta tiešraides, izstādes, filmu maratonus). Ar šādu satura klāstu un dažādību Forum Cinemas joprojām turpina nodrošināt plašāko kino repertuāru mūsu reģionā.
 
Lai atzīmētu šo notikumu, aicinām pie mums ciemos uz dažādiem īpašiem pasākumiem visa mēneša garumā!

📅 9. novembris - 8. decembris

Lielā Loterija "Forum Cinemas 20 gadi"

No 9. novembra līdz 8. decembrim aicinām piedalīties lielajā svētku loterijā. Ikviens kinoteātra lojalitātes programmas "Kino Klubs" biedrs, kurš loterijas norises laikā iegādājas kino biļeti, automātiski piedalās loterijā ar lieliskām balvām:

  • 10 Forum Cinemas VIP kartes - ar iespēju gadu apmeklēt kino bez maksas;
  • dāvanu karte no universālveikala “Stockmann” 300 EUR vērtībā;
  • 20 Premium kino dāvanu kartes;
  • 20 uzkodu dāvanu kartes kafejnīcā “PopHouse”.

Loterijas atļaujas numurs: 7949.
🗎 Loterijas noteikumi.

Forum Cinemas Lielā loterija🎟️🍿🥤

Kino Kluba jaunās atlaides >>

Par godu kinoteātra 20 gadu jubilejai izziņojam, ka tagad un turpmāk Kino Kluba biedriem līdz pat 20% atlaides ne tikai kino biļetēm, bet arī kino uzkodām un dzērieniem. Jo biežāk nāc uz kino, jo lielākas atlaides!

Kino Kluba atlaides


🎉