15.09.2023, Новости, Специальные предложения

"Ķepu patruļa: Varenā filma" - īpašais seanss ģimenēm

Aicinām uz filmiņas "Ķepu patruļa: Varenā filma" īpašo seansu 23. septembrī - ar aktivitātēm, balvām un pārsteigumiem!

Купить билет

Kinoteātrī Forum Cinemas 23. septembrī plkst. 12:00 noritēs īpašais ģimeņu seanss jaunajai animācijas filmai “Ķepu Patruļa: Varenā filma”. Pirms filmas skatītājus priecēs dažādi pārsteigumi, aktivitātes, bet pašus veiksmīgākos – arī balvas. Biļetes uz seansu jau pārdošanā.

Sestdien, 23. septembrī, uz lielajiem ekrāniem pirmo reizi būs iespējams vērot vienu no gada gaidītākajām multfilmām “Ķepu patruļa: Varenā filma”. Notikumam par godu kinoteātris Forum Cinemas ielūdz lielos un mazos skatītājus uz īpašo seansu plkst. 12:00. Tajā gaidāmi iepriecinoši pārsteigumi, kā arī jautras aktivitātes no XS Rotaļlietas. Pirms filmas apmeklētājiem būs iespēja kopā ar Lielā Viktorīna pārbaudīt zināšanas par “Ķepu patruļas” kucēniem un to iepriekšējiem piedzīvojumiem. Viszinošākos konkursantus gaidīs patīkamas balvas no Brain Games un Egmont Latvija.

Pasākums notiek sadarbībā ar "Māmiņu klubu". Filma tiks demonstrēta latviešu valodā.

🎟️ BIĻETES

Ķepu patruļa: Varenā filma - īpašais seanss ģimenēm


Par animācijas filmu "Ķepu patruļa: Varenā filma":

“Ķepu patruļa: Varenā filma” nes negaidītas pārmaiņas tās varoņiem – jaunas superspējas, ko kucēni iegūst pēc tam, kad Piedzīvojumu pilsētā nokrīt noslēpumains meteorīts. Skajai, mazākajai Ķepu komandas dalībniecei, jaunās spējas ir sapņa piepildījums. Taču, kad komandas pretinieks Humdingers izkļūst no cietuma un kopā ar zinātnieku plāno nozagt šīs superspējas, Varenajiem Kucēniem būs jāaptur supernelieši, kamēr nav par vēlu. Skaja un viņas komandas biedri uzzinās, ka pat mazākais kucēns var paveikt lielus varoņdarbus!

Animācijas filmas “Ķepu patruļa: Varenā filma” pirmie seansi Forum Cinemas jau 23. un 24. septembrī. Biļetes uz filmu nopērkamas kinoteātra mājaslapā, mobilajā lietotnē un biļešu kasēs.