Popkorna pirmizrāde

Popkorna Pirmizrāde

Iepazīstinām ar jaunu pirmizrāžu sēriju, kurā iekļautas vieglas, aizraujošas un izklaidējošas filmas, ko lieliski papildinās svaigi gatavots popkorns (ko saņemsiet dāvanā).
Izbaudiet smieklus, piedzīvojumus un sirdi sildošus mirkļus, baudot apburošas komēdijas, uzmundrinošas piedzīvojumu un arī spriedzes filmas. Iekārtojies ērtāk, paņem popkornu un gatavojies neaizmirstamai kino pieredzei.

Popkorna pirmizrāde - kur filmas un popkorns veido vislabāko izklaides kombināciju!


Popkorna pirmizrāde

Nākamā Popkorna Pirmizrāde jau 14. septembrī 19.00 - ar detektīvfilmu "Pārdabiskais Venēcijā" (A Haunting in Venice). Pirms filmas - pārsteigumi no pasākuma atbalstītājiem: MyFitness, Pica Lulū, Nela Gems, Kas JaunsPopHouse un Labs Kino!

“Pārdabiskais Venēcijā” ir asinis stindzinošs stāsts par slavenā detektīva Erkila Puaro atgriešanos. Ir beidzies Otrais pasaules karš, Puaro ir pensijā un dzīvo labprātīgā trimdā pasaules krāšņākajā pilsētā Venēcijā. Viņš nelabprāt apmeklē spiritisma seansu kādā vecā, spokainā pilī, taču kad kāds no viesiem tiek noslepkavots, detektīvs negaidīti nonāk draudīgā ēnu un noslēpumu pasaules virpulī. Filmas pamatā ir Agatas Kristi grāmata "Veciem grēkiem garas ēnas".

Lomās: Kenneth BranaghKelly ReillyMichelle YeohTina FeyJamie DornanCamille CottinJude HillKelly ReillyRiccardo ScamarcioKyle AllenAli Khan.
Režisors: Kenneth Branagh.

BIĻETES

Pasākumu filtrs

Izvēlētajā datumā seansu nav