07.02.2024, Jaunumi, Piedāvājumi

"Kāpa: Otrā daļa" - biļešu iepriekšpārdošana!

Atvērta biļešu iepriekšpārdošana uz vienu no šī gada gaidītākajām filmām

Pirkt biļeti

"Kāpa: Otrā daļa" (Dune: Part Two)

Ar "Kino Kulta" pirmizrādi 28. februārī plkst. 19:00 Baltijas lielākajā kinozālē PEPSI uz lielajiem ekrāniem nonāks Pola Atreidesa iespaidīgā piedzīvojuma turpinājums filmā "Kāpa: Otrā daļa" (DUNE: PART TWO). Pirms filmas vēlreiz prātā atsvaidzināsim Frenka Herberta "Kāpas" pasauli, tās personāžus un notikumus, kā arī, iespējams, jūs gaidīs kāds interesants pārsteigums.

Savukārt 29. februārī plkst. 18:30 auditorijā PEPSI notiks īpašs seanss, kura plānā kinolektorijs ar kinokritiķi Antonu Doļinu

Frenka Herberta zinātniskās fantastikas romāna „Kāpa” ekranizējuma otrā daļa vēsta par Pola Atreidesa mītisko piedzīvojumu, viņam apvienojoties ar Čani un fremeniem atriebības vadītā cīņā pret sazvērniekiem, kas iznīcināja viņa ģimeni. Nonākot izvēles priekšā starp mūža mīlestību un pasaules likteni, viņš cenšas novērst nākotnē gaidāmus draudus, ko spēj saskatīt tikai viņš.

🎟️ "KĀPA: OTRĀ DAĻA" - SEANSI UN BIĻETES

Kāpa: Otrā daļa


"Kāpa" (DUNE / 2021)

Bet gaidot filmas turpinājumu, režisora Denī Vilnēva zinātniskās fantastikas stāsts "Kāpa" (DUNE / 2021) no 7. februāra līdz 15. februārim atgriežas uz LIELĀ ekrāna tikai dažos seansos. Piedāvājam vēlreiz (vai pirmo reizi!) izdzīvot šo episko piedzīvojumu labākajā attēla un skaņas kvalitātē, kā arī EKSKLUZĪVU ieskatu filmā "Kāpa: Otrā daļa" 10 minūšu garumā!

„Kāpa” ir mītisks un emocionāli uzlādēts varoņstāsts par Polu Atreidesu – spožu un apdāvinātu jaunu vīrieti, kuram zvaigznēs ierakstīts ievērojams liktenis. Viņam jādodas uz bīstamāko planētu Visumā, lai nodrošinātu savas ģimenes un savas tautas nākotni. Starp ļaunajiem spēkiem uzplaiksnī cīņa par resursiem, kas atrodami vienīgi uz šīs planētas un spēj atraisīt cilvēces dižāko potenciālu, bet izdzīvos vienīgi tie, kuri spēs pārvarēt savas bailes.

🎟️ "KĀPA" (2021) - SEANSI UN BIĻETES

Kāpa / DUNE


Kolekcijas biļetes

Pērkot biļetes uz "Kāpa: Otrā daļa", iespējams izvēlēties arī īpaši izveidotās kolekcijas biļetes. Pirmajiem 100 kolekcijas biļešu pircējiem komplektā dāvināsim arī pirmās filmas kolekcijas biļeti. Nenokavē!

Kāpa / Kolekcijas biļetes