21.02.2023, Jaunumi

Kā saņemt Forum Cinemas kino biļešu atlaides?

Aktuālie piedāvājumi kinoteātrī “Forum Cinemas”

Piedāvājam iepazīties ar apkopojumu par atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem, kas šobrīd spēkā, apmeklējot kinoteātri “Forum Cinemas”.

Kino Kluba atlaides Kino Kluba atlaides

Reģistrētājiem mūsu lietotājiem (Kino Kluba biedriem) kino biļešu atlaides apjoms atkarīgs no iegūtā lojalitātes līmeņa (Kino Draugs -> Kino Fans -> Kino Guru) – jo biežāk apmeklēsi kino, jo lielāku atlaidi saņemsi:

  • Kino Draugs – 10% atlaide no pieaugušo biļetes (2 biļetēm uz katru filmu)
  • Kino Fans – 15% atlaide no pieaugušo biļetes (4 biļetēm uz katru filmu)
  • Kino Guru – 20% atlaide no pieaugušo biļetes (6 biļetēm uz katru filmu)

Tāpat Kino Kluba biedri katru desmito biļeti saņem bez maksas (kā bezmaksas dāvanu karti).

Atgādinām arī par skatītāju iemīļotajām Vieglajām pirmdienām – ja esi Kino Kluba biedrs, iesāc nedēļu ar pirmdienu īpašo piedāvājumu (pērc divas kino biļetes par vienas cenu)!

Un katru mēnesi organizējam e-Dienu – kad visas biļetes (arī Premium auditorijās), iegādājoties tās internetā un mobilajās lietotnēs, maksā tikai 2.99 EUR.

 

Atlaides ar Citadeles maksājumu kartēm Atlaides ar Citadeles maksājumu kartēm

Lai arī “Citadeles kino trešdienu” akcija šobrīd ir noslēgusies, arvien ir spēkā 15% atlaide, kuru saņemsi, ja pirkumu veiksi ar X karti vai jebkuru citu Citadeles karti (spēkā, izvēloties pieaugušo biļeti).
Maini uzkrātos X REWARDS punktus pret kino dāvanu kartēm un apmeklē kino izdevīgāk!

 

3+ Ģimenes karte Atlaides ar Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte”

Turpinās arī ilggadējā sadarbība ar “Latvijas Goda ģimeni” – piedāvājot daudzbērnu ģimenēm kino apmeklēt lētāk (pirms apmeklējuma k/t kasēs veicot “3+ Ģimenes kartes” reģistrāciju).

 

Atlaides bērniem Atlaides bērniem

Kino biļetes ar atlaidi bērniem (vecumā no 4 līdz 12 gadu vecumam, ieskaitot) piedāvājam uz visām bērnu un ģimenes auditorijai paredzētajām filmām un animācijas filmām. Ja bērns jaunāks par 4 gadu vecumu un sēž pieaugušajam klēpī, bērnam atsevišķu biļeti var neiegādāties.

 

Atlaides skolēniem un studentiem Atlaides skolēniem un studentiem

Ja esi skolēns vai students, dodies uz kino, saņemot 15% atlaidi (apmeklējot kino, būs nepieciešams uzrādīt derīgu skolēna/studenta apliecību). Bet, ja Tev ir ISIC vai ITIC karte, uzzini par ISIC atlaidēm.

 

Uz kino klases ekskursijā Uz kino klases ekskursijā

Kino apmeklējums var būt ne tikai lieliska un saliedējoša izklaide, bet arī izzinošs mācību satura papildinājums. Piedāvājums “Ar klasi uz kino” pieejams skolēnu grupām (sākot no 12 skolēniem) darba dienās līdz plkst. 17.00. Biļešu cenas gan skolēniem, gan skolotājam – sākot no 3.95 EUR.

 

Atlaides senioriem Atlaides senioriem

Uz visām filmām piedāvājam arī atlaidi senioriem (kino apmeklētājiem, kas sasnieguši 60 gadu vecumu) – atlaide pieejama gan internetā, gan k/t kasēs (uzrādot personu apliecinošu dokumentu).