14.10.2020, Jaunumi

Rūpējamies par drošību kopā

Apmeklējot kinoteātri, nepieciešams lietot sejas masku - arī seansa laikā.

Saskaņā ar Ministru Kabineta pieņemto lēmumu par Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu, apmeklējot kinoteātri, nepieciešams lietot sejas masku - arī seansa laikā.

Forum Cinemas - maskas

Tāpat arī atgādinām, ka, rūpējoties par mūsu viesu un darbinieku veselību, ikdienā joprojām stingri ievērojam jūlijā (kad kinoteātris atsāka darbu) ieviestos drošības pasākumus, kas ietver ierobežotu auditoriju ietilpību, drošu iepirkšanos, pastiprinātu tīrīšanu, iepakotu pārtiku, kā arī mūsu komanda ir apmācīta par drošības nosacījumiem un gatava palīdzēt ikvienam viesim jaunajos apstākļos.

Rūpēs par drošu telpu un distanci, auditoriju ietilpība ir samazināta. Ja uz kino nāc viens, Tu vari izvēlēties vietu rindā, kur pieejamas atsevišķas sēdvietas. Savukārt, ja uz kino nāc kopā ar ģimeni, jūs varat ieņemt blakus sēdvietas, ievērojot distanci no pārējām sēdvietām. Arī seansi sākas pakāpeniski, ar nelielu atstarpi, tādējādi ļaujot justies katram viesim ērtāk un izvairoties no lielāka pūļa.

Forum Cinemas - sēdvietas

Atgādinām, ka kino biļetes un arī kino dāvanu kartes pirms seansa ir iespējams iegādāties Forum Cinemas mājas lapā un mobilajā lietotnē, kā arī, norēķinoties kinoteātrī, ir iespēja izmantot bezkontakta norēķinus.

Lūdzam neapmeklēt kinoteātri, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija.

Forum Cinemas drošība

Mūsu Pophouse kafejnīcā Tevi jau gaida droši iepakotas, safasēti saldumi un svaigs, droši iepakots Popkorns un arī tavi iecienītie Nachos.

Kinoteātra kolektīvs aicina Tevi ievērot 2 metru distanci, dezinficēt rokas pirms seansa apmeklējuma. Mūsu komanda veic pastiprinātu tīrīšanu pēc katra seansa, kā arī regulāri veic virsmu dezinfekciju.