Filmu ziņas

Denzels Vašingtons atgriezies Stabilizatora lomā

Share
Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojis asa sižeta trilleris "Stabilizators 2" ("The Equalizer 2"), kurā titullomu atveido divkārtējais "Oskara" balvas ieguvējs Denzels Vašingtons.

Filmas turpinājums seko iespaidīgajam pirmās daļas startam, kura laikā "Stabilizators" ierindojās starp tā brīža skatītākajām filmām, iekasējot prāvu naudas summu par pārdotajām biļetēm un gūstot atzinīgu kritiķu novērtējumu.

Filmas centrālais tēls joprojām ir Roberts Makols, izbijušais kareivis, kurš ir nešaubīgs apspiesto un pakļauto aizstāvis. Kad pasūtījuma slepkavas nogalina viņa draudzeni – bijušo priekšnieci, Stabilizators ķeras pie lietas, lai atriebtu viņas nāvi. Makolam būs jāizrēķinās ar četriem ļoti pieredzējušiem slepkavām, kas ir tikpat labi apmācīti kā viņš.

Stabilizators 2

Interesanti, ka šis Ir pirmais franšīzes turpinājums Denzela Vašingtona karjeras laikā, kur viņš piedalās abās tā daļās. Savukārt, sadarbība ar filmas režisoru Antuānu Fukuā, gan nav Vašingtonam pirmā, iepriekš abi ir strādājuši pie filmām – "Stabilizators" (2014), "Treniņa diena" (2001), par kuru Vašingtons ieguva "Oskara" balvu kā labākais aktieris, un "Lieliskais septiņnieks" (2016).

Stabilizators 2

Trilleri "Stabilizators 2" tāpat kā pirmo filmu režisējis Antuāns Fukuā ("Treniņa diena"). Papildus Denzelam Vašingtonam ("Treniņa diena") starp citiem aktieriem filmā redzami - Pedro Paskāls (seriāls "Troņu spēles"), Eštons Sanderss ("Mēnesgaisma"), Bils Pulmens ("Neatkarības diena: Atdzimšana") un Melisa Leo ("Oskars par lomu drāmā "Cīnītājs").

Stabilizators 2

acmefilm.lv

Publicēts Latvijas simtgades spēlfilmas "Homo Novus" treileris

25.07.2018, Filmu ziņas
"Homo Novus" veidotāji šodien iepazīstināja ar spēlfilmas treileri, kas visiem interesentiem tagad būs pieejams interneta vidē un Latvijas kinoteātros. Spēlfilmas pirmizrāde risināsies 26. septembrī, savukārt kinoteātros tā būs skatāma jau no 28. septembra. "Homo Novus" kļūs par ceturto no sešām spēlfilmām programmā "Latvijas filmas Latvijas simtgadei".

Filmas "Pilsēta pie upes" vasaras filmēšanas perioda pirmajā nedēļā nofilmētas vairākas nozīmīgas epizodes

25.07.2018, Filmu ziņas
14. jūlijā Subatē noslēdzās Viestura Kairiša spēlfilmas "Pilsēta pie upes" (Piļsāta pi upis) vasaras filmēšanas perioda pirmā filmēšanas nedēļa.

Latvijas simtgades spēlfilmas "Homo Novus" pirmizrāde notiks septembrī

25.07.2018, Filmu ziņas
Noskaties pārpratumu komēdijas pirmo reklāmas rullīti!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App