Filmu ziņas

Pirmizrāde gada gaidītākajai videospēles ekranizācijai

Share
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo, pēc pasaulē populārās videospēles motīviem uzņemtā, piedzīvojumu filma "Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta" ("Tomb Raider") ar godalgoto zviedru aktrisi Alīsiju Vikanderi galvenajā lomā.

Laras Kroftas tēls ir pazīstams jau no deviņdesmitajiem gadiem, kad pirmo reizi videospēļu pasaulē neticami veiksmīgi ienāca jauna spēle Tomb Raider, kurā galvenā varone ir jauna, fiziski spēcīga un pievilcīga dārgumu meklētāja. Ginesa rekordu grāmatā Lara Krofta tiek minēta kā "Visveiksmīgākā videospēļu varone".

Tomb Raider sērijā līdz šim ir izdotas 9 videospēles un divas filmas, kurās izveicīgās arheoloģes, piedzīvojumu kārās varones lomu atveido Andželīna Džolija. Līdz ar piedalīšanos šajās filmās Andželīna Džolija guva starptautisku atpazīstamību un kopš tā laika kļuva par vienu no apmaksātākajām aktrisēm Holivudā.

Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta

Ikoniskā stāsta jaunajā versijā, filmas "Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta" galvenās varones lomas atveidotāju Alīsiju Vikanderi noteikti nevar saukt par jauniņo, viņas kontā jau ir vairākas lieliskas filmas ar skatītāju un kino industrijas atzinību, tai skaitā "Oscar" balva par dalību filmā "Dāņu meitene". Iespējams, Vikanderes trauslums un sievišķīgais maigums mainīs jau ierasto Laras Kroftas tēlu.

Filmas sižets nemainīgi ir par Laru Kroftu, kuras tēvs, ekscentrisks piedzīvojumu meklētājs, pirms septiņiem gadiem pazuda bez vēsts. Lai gan Lara ar grūtībām spēj savilkt kopā galus, viņa atsakās pārņemt tēva biznesa impēriju un tikpat spītīgi atsakās pieņemt domu, ka viņas tēvs varētu būt miris. Cerībā atrast kādu pavedienu, Lara dodas briesmu pilnā ceļojumā uz kādu nomaļu salu, kur viņas tēvs manīts pēdējo reizi. Viņas vienīgie ieroči ir asais prāts, aklā ticība un stūrgalvība.

Filmu uzņēmis norvēģu režisors Roars Utaugs ("Vilnis"), lomās – Dominiks Vests ("Naudas monstrs", "300: Termopilu kauja"), Voltons Goginss ("Pretīgais 8nieks", "Atsvabinātais Džango"), Daniels Vu ("Supervētra") un Hanna Džona-Kamena ("Zvaigžņu kari: Spēks mostas").

Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta

acmefilm.lv

Atklāta izstāde, kas ļauj ielūkoties filmas "Homo Novus" tapšanas procesā

16.03.2018, Filmu ziņas
Latvijas simtgades spēlfilmas, pārpratumu komēdijas "Homo Novus" pirmizrāde visā Latvijā notiks jau šī gada septembrī. Tirdzniecības centrā Galerija Centrs atklāta izstāde "Rīga toreiz un tagad", kas ļauj ielūkoties filmas tapšanā un sajust tai raksturīgo trīsdesmito gadu atmosfēru, kurā iejutās arī filmas aktieri.

Franči stāvus aplaudē komēdijai "Pie visa vainīga mīlestība"

16.03.2018, Filmu ziņas
Slavenais komēdiju autors un aktieris Franks Dibosks starptautiskajā komēdiju festivālā Francijas pilsētā Alpdiēzā parādīja savu jauno režijas darbu "Pie visa vainīga mīlestība" ("Tout le monde debout"). Snobiskie skatītāji bija sajūsmā un aplaudēja stāvus!

Arī Latvijā uz lielajiem ekrāniem skatāms Dveina Džonsona grāvējs

16.03.2018, Filmu ziņas
Amerikā īpaši veiksmīgi startējušais, asa sižeta zinātniskais trilleris "Postītāji" ("Rampage") ar populāro aktieri un cīkstoni Dveinu Džonsonu galvenajā lomā skatāms arī Latvijas kinoteātros.

Stīvena Spīlberga jaunā fantastikas piedzīvojumu filma - "Spēle sākas"

16.03.2018, Filmu ziņas
Ar īpašu sajūsmu šīs brīvdienas sagaidīja datorspēļu un zinātniskās fantastikas fani – pasaules un Latvijas kinoteātros nonāca pēc pasaules bestsellera motīviem uzņemtā un slavenā režisora Stīvena Spīlberga režisētā piedzīvojumu fantastikas filma "Spēle sākas" ("Ready Player One").

"Super Bowl 2018" filmu reklāmas

16.03.2018, Filmu ziņas
ASV aizvadīta ikgadējā Nacionālās futbola līgas finālspēle - "Super Bowl". Līdz ar to arī reklāmas un daudz jauna no šī gada gaidītākajām filmām. Piedāvājam šo filmu reklāmu apkopojumu.

Latvijas simtgades spēlfilmas "Homo Novus" pirmizrāde notiks septembrī

16.03.2018, Filmu ziņas
Noskaties pārpratumu komēdijas pirmo reklāmas rullīti!

Atklāta izstāde, kas ļauj ielūkoties filmas "Homo Novus" tapšanas procesā

Latvijas simtgades spēlfilmas, pārpratumu komēdijas "Homo Novus" pirmizrāde visā Latvijā notiks jau šī gada septembrī. Tirdzniecības centrā Galerija Centrs atklāta izstāde "Rīga toreiz un tagad", kas ļauj ielūkoties filmas tapšanā un sajust tai raksturīgo trīsdesmito gadu atmosfēru, kurā iejutās arī filmas aktieri. Lasīt tālāk

Franči stāvus aplaudē komēdijai "Pie visa vainīga mīlestība"

Slavenais komēdiju autors un aktieris Franks Dibosks starptautiskajā komēdiju festivālā Francijas pilsētā Alpdiēzā parādīja savu jauno režijas darbu "Pie visa vainīga mīlestība" ("Tout le monde debout"). Snobiskie skatītāji bija sajūsmā un aplaudēja stāvus! Lasīt tālāk

Arī Latvijā uz lielajiem ekrāniem skatāms Dveina Džonsona grāvējs

Amerikā īpaši veiksmīgi startējušais, asa sižeta zinātniskais trilleris "Postītāji" ("Rampage") ar populāro aktieri un cīkstoni Dveinu Džonsonu galvenajā lomā skatāms arī Latvijas kinoteātros. Lasīt tālāk

Stīvena Spīlberga jaunā fantastikas piedzīvojumu filma - "Spēle sākas"

Ar īpašu sajūsmu šīs brīvdienas sagaidīja datorspēļu un zinātniskās fantastikas fani – pasaules un Latvijas kinoteātros nonāca pēc pasaules bestsellera motīviem uzņemtā un slavenā režisora Stīvena Spīlberga režisētā piedzīvojumu fantastikas filma "Spēle sākas" ("Ready Player One"). Lasīt tālāk

Pirmizrāde gada gaidītākajai videospēles ekranizācijai

Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo, pēc pasaulē populārās videospēles motīviem uzņemtā, piedzīvojumu filma "Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta" ("Tomb Raider") ar godalgoto zviedru aktrisi Alīsiju Vikanderi galvenajā lomā. Lasīt tālāk
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App