Filmu ziņas

Mūsdienīga komēdija visai ģimenei

Share
Pirmizrādi uz lielajiem ekrāniem sagaidījusi piedzīvojumu komēdija visai ģimenei "Trusītis Pēterītis" ("Peter Rabbit"), kas balstīta uz angļu rakstnieces Beatrises Poteres 1902. gada pasakas par nebēdnīgo trusīti Pēterīti un joprojām priecē gan bērnus, gan pieaugušos visā pasaulē.

Protams, filmiņas galvenais varonis ir trusītis Pēterītis, kura piedzīvojumu kāre ir neizmērojama, viņa prāts allaž nesas uz nebēdnībām. Trusītis atkal nolēmis ielavīties Makgregora kunga dārzā, lai pamielotos ar dārzeņiem, aicinot līdzi radus un draugus. Lieki piebilst, ka Makgregora kungs necieš zvērus, kas posta viņa veikumu, bet visvairāk viņš necieš trusīti Pēterīti, kurš, neskatoties uz savu mazo augumu, ir gatavs iesaistīties īstā cīņa ar neganto Makgregora kungu. Situāciju vēl vairāk sarežģī fakts, ka abi ir sāncenši cīņā par Makgregora kunga jaukās kaimiņienes, sirsnīgās dzīvnieku mīļotājas Bī jaunkundzes, uzmanību.

Trusītis Pēterītis

Trusīša Pēterīša piedzīvojumu stāstu autore ir Beatrise Potere, dzimusi turīgā ģimenē, skolojusies pie mājskolotājiem, līdz ar to uzaugusi izolētībā no citiem bērniem, viņas vienīgie draugi bija mājdzīvnieki, bet brīvdienas viņas ģimene pavadīja Anglijas un Skotijas laukos, kur rodas pieķeršanās dabai.

Beatrisei bērnībā piederēja trusītis, kuram vārds bija Pēterītis un viņš bija iedvesmas avots stāstiem par mazo garausi.

Popularitāti rakstniece iemantoja tieši ar Trusīša Pēterīša piedzīvojumu stāstu grāmatu, pēc kuras izdošanas viņa pievērsās bērnu grāmatu rakstīšanai un ilustrēšanai uz pilnu slodzi. 

Trusītis Pēterītis

Piedzīvojumu komēdiju "Trusītis Pēterītis" režisējis Vils Glaks ("Enija"), galvenajās lomās - Roza Bērna ("Spiegs"), Donals Glīsons ("Ex Machina") un Sems Nīls ("Mežakuilis un ūdenskrese"). Filma ieskaņota latviešu valodā.

acmefilm.lv

Pirmizrāde gada gaidītākajai videospēles ekranizācijai

13.03.2018, Filmu ziņas
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo, pēc pasaulē populārās videospēles motīviem uzņemtā, piedzīvojumu filma "Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta" ("Tomb Raider") ar godalgoto zviedru aktrisi Alīsiju Vikanderi galvenajā lomā.

Zīmējumu konkurss ar filmiņu "Trusītis Pēterītis"

13.03.2018, Filmu ziņas
Par godu šī brīža populārākajai ģimenes filmai "Trusītis Pēterītis" aicinām piedalīties zīmējumu konkursā un laimēt dažādas balviņas ar filmas simboliku.

Aizkustinoša drāma ar Kolinu Fērtu galvenajā lomā

13.03.2018, Filmu ziņas
Latvijas kinoteātros nonākusi uz patiesiem notikumiem balstīta, aizkustinoša biogrāfiska drāma "Dziļie ūdeņi" ("Mercy"), kurā britu godalgotais aktieris Kolins Fērts iejūtas strupceļā nonākuša burātāja lomā.

Romantiskajā laikā uz ekrāniem melodrāma "Ledus"

13.03.2018, Filmu ziņas
Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvojusi melodrāma "Ledus" ("Лёд"), jaunā un daudzsološā Krievijas režisora Oļega Trofima debijas filma.

"Kriminālās ekselences fonds" - skatītāju atsauksmes

13.03.2018, Filmu ziņas
Pašmāju skatītāju atsauksmes par latviešu krimināl-komēdiju "Kriminālās ekselences fonds".

"Super Bowl 2018" filmu reklāmas

13.03.2018, Filmu ziņas
ASV aizvadīta ikgadējā Nacionālās futbola līgas finālspēle - "Super Bowl". Līdz ar to arī reklāmas un daudz jauna no šī gada gaidītākajām filmām. Piedāvājam šo filmu reklāmu apkopojumu.

Latvijas simtgades spēlfilmas "Homo Novus" pirmizrāde notiks septembrī

13.03.2018, Filmu ziņas
Noskaties pārpratumu komēdijas pirmo reklāmas rullīti!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App