Filmu ziņas

Aizkustinoša drāma ar Kolinu Fērtu galvenajā lomā

Share
Latvijas kinoteātros nonākusi uz patiesiem notikumiem balstīta, aizkustinoša biogrāfiska drāma "Dziļie ūdeņi" ("Mercy"), kurā britu godalgotais aktieris Kolins Fērts iejūtas strupceļā nonākuša burātāja lomā.

Filmas scenārijs ir veidots pēc notikumiem, kuri risinājās 1968. gadā, kad Donalds Krohērsts, burātājs-amatieris ar alkām pēc atzinības un sapņa piepildījuma kļūt par pirmo cilvēku, kas vienpersoniski spēj apbraukt apkārt pasaulei bez apstāšanās, dodas pārgalvīgajā piedzīvojumā - "Sunday Times" rīkotajās burāšanas sacensībās. Krohērsts, lielā steigā, bez visa nepieciešamā ekipējumu, turklāt ne vien ar nepabeigtu, bet Dienvidu okeāna milzu viļņiem nepiemērotu trimarānu, dodas avantūrā, atstājot sievu un bērnus gaidām viņa atgriešanos.

Dziļie ūdeņi

Krohērsts nekad nesasniedza Dienvidu okeānu, notiekot arvien jaunām ķibelēm un atpaliekot arvien tālāk aiz konkurentiem, viņam nākas cīnīties ar dilemmu – turpināt līdz nāvei vai atgriezties mājās, kur viņu gaida pazemojums un finansiāla krīze (viss, ieskaitot ģimenes māju, tika ieķīlāts, lai varētu piedalīties sacensībās).

Reālajā dzīvē Donalda Krohērsta ģimene joprojām saskaras ar tēva atstāto mantojumu – traģiskā stāsta interpretāciju – laika gaitā tas ir iemūžināts grāmatās, dokumentālajās filmās, mākslas instalācijās un operā, bet tagad arī mākslas filmā. Ģimene izturas atturīgi pret pasaules vēlmi atkal un atkal publiskot sarežģīto, psiholoģisko stāstu, tomēr tai pat laikā viņi saprot, ka daudzi cilvēki redz līdzības ar sevi, nonākot dažādās dzīves bezizejas situācijās.

Dziļie ūdeņi

Iedvesmojošo un aizkustinošo drāmu "Dziļie ūdeņi" režisējis "Oskara" ieguvējs Džeimss Maršs ("Teorija par visu"), pārgalvīgo burātāju Donaldu Krohērstu un viņa sievu Klēru atveido divi izcili britu aktieri – Kolins Fērts ("Oskars" par lomu drāmā "Karaļa runa") un Reičela Vaisa ("Oskars" par lomu trillerī "Uzticamais dārznieks").

acmefilm.lv

Pirmizrāde gada gaidītākajai videospēles ekranizācijai

13.03.2018, Filmu ziņas
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo, pēc pasaulē populārās videospēles motīviem uzņemtā, piedzīvojumu filma "Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta" ("Tomb Raider") ar godalgoto zviedru aktrisi Alīsiju Vikanderi galvenajā lomā.

Zīmējumu konkurss ar filmiņu "Trusītis Pēterītis"

13.03.2018, Filmu ziņas
Par godu šī brīža populārākajai ģimenes filmai "Trusītis Pēterītis" aicinām piedalīties zīmējumu konkursā un laimēt dažādas balviņas ar filmas simboliku.

Mūsdienīga komēdija visai ģimenei

13.03.2018, Filmu ziņas
Pirmizrādi uz lielajiem ekrāniem sagaidījusi piedzīvojumu komēdija visai ģimenei "Trusītis Pēterītis" ("Peter Rabbit"), kas balstīta uz angļu rakstnieces Beatrises Poteres 1902. gada pasakas par nebēdnīgo trusīti Pēterīti un joprojām priecē gan bērnus, gan pieaugušos visā pasaulē.

"Kriminālās ekselences fonds" - skatītāju atsauksmes

13.03.2018, Filmu ziņas
Pašmāju skatītāju atsauksmes par latviešu krimināl-komēdiju "Kriminālās ekselences fonds".

"Super Bowl 2018" filmu reklāmas

13.03.2018, Filmu ziņas
ASV aizvadīta ikgadējā Nacionālās futbola līgas finālspēle - "Super Bowl". Līdz ar to arī reklāmas un daudz jauna no šī gada gaidītākajām filmām. Piedāvājam šo filmu reklāmu apkopojumu.

Latvijas simtgades spēlfilmas "Homo Novus" pirmizrāde notiks septembrī

13.03.2018, Filmu ziņas
Noskaties pārpratumu komēdijas pirmo reklāmas rullīti!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App