Vertigo
 
 

Jumta bārs Vertigo

Aizmūc no pilsētas kņadas un ļaujies nesteidzīgai gaisotnei jumta bārā Vertigo. Ja vēlies baudīt īstu atpūtu, Kino Citadele 6. stāvā Tevi gaida burvīgi kokteiļi, intīma atmosfēra un, iespējams, paši skaistākie saulrieti Rīgā. Bārs Vertigo laipni gaida ne tikai kino entuziastus, bet arī mūsdienīga interjera, netraucētu sarunu un kvalitatīvu dzērienu cienītājus. Lai parūpētos par apmeklētāju noskaņojumu arī nedēļas nogalēs, Vertigo rūpējas par burvīgu skatu pašā pilsētas sirdī.

Jumta bārs "Vertigo" ar skatu uz vecrīgu!

Vertigo sortimentā pieejami oriģināli, labākajām filmām veltīti kokteiļi (Ātrs un bez žēlastības, Reiz Holivudā, Rocketman), atspirdzinoši alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni un aromātiska Lavazza kafija. Papildini savu atpūtas mirkli ar komplimentējošām uzkodām – olīvām, kraukšķīgiem dārzeņu čipsiem, kārdinošām siera kūkām un kino neatņemamo sastāvdaļu – svaigi ceptu popkornu.

Jumta bārs "Vertigo" labākie kokteļi Rīgā!

Vertigo bāra apmeklētājiem pieejama atsevišķa ieeja uz ISENSE un 2. auditorijas balkonu. Tā ir ekskluzīva iespēja augstākajā kvalitātē baudīt ne tikai bārā piedāvātos kokteiļus, bet arī jaunākās filmas, augsta līmeņa koncertus un aizraujošas sporta tiešraides.

Jumta bārā "Vertigo" izbaudi kafiju nesteidzoties!

Ļaujies skaistiem mirkļiem, malkojot izsmalcinātu dzērienu un tveroties neaizmirstamajā pilsētas panorāmā.


Vertigo - kafija un kūka

Vertigo - kakao un mokačīno