PopHouse

Kafejnīca PopHouse

Kas ir neatņemama kino apmeklējuma sastāvdaļa? Viennozīmīgi – tas ir kraukšķīgais popkorns un ne tikai! Kino Citadele 2. stāvā ikkatru kino apmeklētāju gaida kafejnīca PopHouse, kas rūpējas par to, lai jaunākās filmas skatīšanās būtu papildināta ar ko garšīgu arī Tavam vēderam. Hot n’ Fresh izsalkušajiem ļauj baudīt karsti kūpošus hot dogus, sātīgas picas, nachos, karstās uzkodas un veselīgus smūtijus, nepametot kinoteātra mājīgas telpas. Izvēlies, izbaudi un nododies nesteidzīgām pirms-kino sarunām!

Popkorns - tā ir tradīcija, kuras garšu kinomīļi bauda tikpat ļoti, kā jaunāko filmu uz lielajiem ekrāniem. PopHouse popkorns tiek gatavots uz vietas, rūpējoties par to, lai pie Tevis tas vienmēr nonāktu kraukšķīgs un svaigs. Pievieno tam pasaulslavenās Karnels Seasoning garšvielas un spēlējies ar dažādajām garšu niansēm! Savukārt, ja esi saldās garšas piekritējs, PopHouse ir parūpējies par mutē kūstošu saldo popkornu. Tas tiek pagatavots no īpaši izmeklētiem graudiem, lai vienmēr Tavās rokās nonāktu perfekti apaļš un karamelizēti kraukšķīgs.

Saldumi un kino lieliski sader kopā! Ja filmas laikā vēlies našķēties ar konfektēm, par plašu garšu, krāsu un formu saldumiem ir parūpējies zīmols Candy King, savā sortimentā acis un vēderus priecējot ar vairāk kā 70 konfekšu veidiem. Savukārt, par mutē kūstošu pieredzi ir parūpējies Ikšķiles mājas saldējums, ļaujot našķēties kā dienas siltajā, tā arī vēsajā laikā. Izvēlies un uzlabo savu garastāvokli par visiem 100%!

PopHouse plašais dzērienu klāsts ies pie sirds kā lielajiem, tā arī mazajiem apmeklētājiem. Plašajā sortimentā pieejami dažādi atspirdzinoši dzērieni, sākot ar Coca Cola un beidzot ar Cēsu alus piedāvājumu, Lavazza kafiju un vīniem īstiem garšas baudītājiem. Ja vēlies izmēģināt ko interesantu – Tevi gaidīs Slush Ice dzērieni, kas pieeami 12 dažādās garšās un krāsās – miksē tos, kā vien sirds kāro!

Domājot par bezlaktozes un bezglutēna piekritējiem, kafejnīca ir parūpējusies par sojas pienu un uzkodām no produktiem, kas to sastāvā nesatur glutēnu. Pašapkalpošanās aparātā iespējams iegādāties svaigi spiestu sulu, savukārt par smūtijiem un citām garšas bagātām suliņām ir padomājis SUN 361. Tagad našķēties var ikviens!

Ļaujies nesteidzīgai izvēlei no plašā gardumu un dzērienu klāsta un izbaudi savu kino apmeklējumu pilnā apmērā!


Fish'n Chips komplekts

DC League of Super-Pets