Femme

1h 39min  |  Trilleris, Drāma, Erotika  |  Kinoteātros no: 10.03.2024

Džūlzs (Neitans Stjuarts-Džerets) dzīvo dubultu dzīvi. Dienā viņš ir parasts vīrietis, bet vakaros kļūst par sevi un ir gatavs iekarot pasauli kā spilgta, pārliecināta dīva, kas sniedz fantastiskus priekšnesumus uz skatuves.

Kādu vakaru Džūlzs savā skatuves apģērbā iet pa tumšajām Londonas ielām, un viņu brutāli piekauj homofobu grupa ar Prestonu (Džordžs Makejs) priekšgalā. Pēc vairākiem mēnešiem Džūlzs uzbrucēju pamana slepenā geju pirtī, kas ir pilna ar kailiem, sviedrainiem vīriešiem. “Mačo”, kurš sabiedrībā sparīgi mētājas ar dūrēm un slēpj savu seksuālo orientāciju, viņu neatpazīst. Džūlzs joprojām ir apreibis no baismīgā uzbrukuma un izdomā atriebības plānu. Viņš viņu pavedinās un publicēs viņa atklātās bildes savā Sextube profilā, lai satricinātu Prestonu un sagandētu viņa dzīvi.

Pikantas un skarbas seksa ainas dziļi mežā vai slepenos Londonas stūros kļūst par daļu no Džūlza atriebības plāna. Vīrieši uzsāk bīstamu romānu. Viņu attiecības ir pilnas viltību un neuzticības, taču neizskaidrojamais valdzinājums vienam pret otru tikai pieaug. Kas uzvarēs – dusmas, frustrācija vai kas cits?

Saspringta un intīma filma, kas meklē līdzsvaru starp seksualitāti un ievainojamību, upuri un noziegumu, maigumu un nežēlību. “Femme” ir izcils priekšnesums citāda kino cienītājiem.

Filma angļu un itāļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Garsu Pasaulio Irasai UAB
Režisors: Sam H. Freeman, Ng Choon Ping
Lomās: George MacKay, Nathan Stewart-Jarrett
Saites: IMDB


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.