ABBA: The Movie - Fan Event

ABBA: The Movie - Fan Event

2h 0min  |  Dokumentāla filma, Mūzika, Koncerts  |  Kinoteātros no: 17.09.2023

Izmantojiet iespēju baudīt ABBA: The Movie iedejojam kinoteātros īpašā divu dienu pasākumā!

Režisors Lasse Hallstrēms (Lasse Hallström) iemūžinājis grupas mega veiksmīgo turneju Austrālijā, sniedzot iespēju vērot to jaunā, restaurētā filmā. Tā aizvedīs jūs ceļojumā uz 70. gadiem, kad valdīja disko, un ABBA bija mūzikas pasaules augšgalā. Filma, kurā iekļauti kadri no aizkulisēm, kā arī ABBA lielāko hitu, tostarp "Dancing Queen", "SOS", "Name Of The Game" un "Waterloo", izpildījumi pilnā garumā, sniedz retu ieskatu ārkārtīgi veiksmīgās grupas karjerā tās popularitātes uzplaukuma laikā.

Filmas sižeta apakšplānā ir dokumentāls stāsts par lauku radio diskžokeju, kurš mēģina iegūt interviju ar grupu. Termiņi ir saspringti, un ar jauno dīdžeju notiek nejaušību un kļūdu virkne, cenšoties tikt pie kārotās intervijas, kamēr ABBA uzticīgais miesassargs dara visu iespējamo, lai to nepieļautu.

Filmā vērojami arī ekskluzīvi papildmateriāli, tostarp ieskats no fenomenāli veiksmīgā Londonas koncerta ABBA: Voyage, un tāpat - ieskats ABBA muzejā Stokholmā, hitu dziesmu dziesmu video un ārkārtīgi reti kadri no aizkulisēm, kas uzņemti, gatavojoties 1977. gada turnejai.

Filma angļu un zviedru valodā ar subtitriem angļu valodā.

* Atsevišķas filmas ainas satur spilgtu gaismu, kas var ietekmēt cilvēkus, kuri ir uzņēmīgi pret gaismjūtīgu epilepsiju.


Izplatītājs: Trafalgar Releasing
Režisors: Lasse Hallström
Saites: Oficiālā mājaslapa


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.