Exhibition | THE PRADO MUSEUM. A COLLECTION OF WONDERS

Exhibition | THE PRADO MUSEUM. A COLLECTION OF WONDERS

1h 33min  |  Dokumentāla filma, Izstāde  |  Kinoteātros no: 24.09.2019

Ar Oskara balvas ieguvēja Džeremija Aironsa piedalīšanos

Muzeja divsimtgades svinību ietvaros šī dokumentālā filma ir pirmais kinoceļojums pa viena no pasaulē visapmeklētāko muzeju zālēm, stāstiem un emocijām.

Muzeja krājumos esošie 8000 mākslas retumi ir fascinējošs piedzīvojums, kas ik gadu uz Madridi aizved gandrīz 3 miljonus apmeklētāju.

Brīnumaini meistardarbi stāsta par Spānijas un visas Eiropas vēsturi.

Mēs atrodamies vienā no pasaules mākslas tempļiem. Tā kolekcijas stāsta par karaļiem, karalienēm, dinastijām, kariem, sakāvēm un uzvarām, kā arī vēstī par to mūsdienu un pagātnes cilvēku jūtām un pārdzīvojumiem, kuru dzīve bijusi saistīta ar muzeju un starp kuriem ir valdnieki, gleznotāji, mākslinieki, arhitekti, kolekcionāri, kuratori, intelektuāļi un muzeja apmeklētāji. Šis ir unikāls mākslas mantojums, un muzejā izstādīto mākslas darbu autoru vidū ir Velaskess, Rubenss, Ticiāns, Manteņja, Boss, Goija un El Greko.

Oskara balvas ieguvējs aktieris Džeremijs Aironss (Reversal of Fortune, Damage, The Mission, Stealing Beauty, The House of the Spirits, The Correspondence…) vedīs skatītājus atklājumu pilnā ceļā, iepazīstot skaistuma un mākslas mantojumu.

“Kad Saprāts pamet Iztēli, tā rada neiespējamus briesmoņus; kad abi ir vienoti, tā ir visu mākslu un brīnumu izcelsmes māte.” Fransisko Goija

Scenārija autore: Sabīna Fedeli

Režisore: Valērija Parīzi

Filmas producenti: 3D Produzioni un Nexo Digital sadarbībā ar Prado muzeju, atbalstītājs - Intesa Sanpaolo Bank Group

Filma angļu un spāņu valodā ar subtitriem angļu valodā.


Izplatītājs: NEXO DIGITAL
Lomās: Jeremy Irons
Saites: Oficiālā mājas lapa


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.

Bildes