No Ghetto uz Olimpiādi
No Ghetto uz Olimpiādi (2019)
Žanrs: Dokumentāla filma, sports
Bez vecuma ierobežojuma Bez vecuma ierobežojuma
Share

Viena no vērienīgākajām ielu basketbola kustībām pasaulē "Ghetto Basket" desmit gadu laikā ir izaudzinājusi jaunu spēlētāju paaudzi, kura ir ceļā uz 2020. gada Olimpiskajām spēlēm Tokijā, pietam ar reālu iespēju izcīnīt par Olimpisko zeltu.

Šobrīd 3. spēcīgākā 3x3 basketbola komanda pasaulē, "Rīga Ghetto Basket", ko 2017. gadā izveidoja komandas menedžeris Jānis Āre un "Ghetto Basket" līderis Raimonds Elbakjans, ir izcīnījusi 2017. gada Eiropas čempionu titulu, 2018. gadā ieguvusi sudraba medaļu EČ, kā arī regulāri FIBA pasaules kausu tūrēs spēlē finālos, liekot nervozēt visām spēcīgākajām pasaules komandām.

"Rīga Ghetto Basket" kodols: Agnis Čavars, Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis un Edgars Krūmiņš šodien ir 3x3 basketbola zvaigznes pasaules mērogā, par spīti tam, ka pirms pāris gadiem katrs no viņiem tika norakstīts kā nederīgs. "Viņi ir atgriezušies no mirušajiem" saka R. Elbakjans.

Šī gada "Ghetto Games" filma stāsta par pārdzīvojumiem, pārbaudījumiem, komandas saliedētību un ielu rūdījumu desmit gadu laikā, kas radījis platformu jaunai un daudzsološai Olimpisko sportistu paaudzei.      

Filma latviešu valodā.

Kinoteātros no: 05.03.2019
Filmas garums: 1h 12 min
Režisors: Edgars Gertners
Filmu kompānija: Ghetto TV
Izplatītājs: Biedrība STREETBASKET
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App