Enija

Enija

Annie

1h 58min  |  Komēdija, Ģimenes filma, Mūzikls  |  Kinoteātros no: 27.02.2015

Par klasiku kļuvusī Brodveja izrāde, kas priecējusi jau daudzas skatītāju paaudzes, pārtapusi mūsdienīgā kino ekrāna versijā - komēdijā "Enija".

Enija ir desmitgadīga meitenīte, kas aug bez vecākiem, bet ir gana apķērīga, lai par sevi pastāvētu Ņujorkas ielās. Atstājot Eniju bērnu namā, vecāki apsolīja, ka kādu dienu atgriezīsies viņai pakaļ. Kopš tā brīža Enijai ir bijusi skarba dzīve, uzaugot nīgrās Mis Haniganas aprūpē. Viss izmainās brīdī, kad pilsētas mēra amata kandidāts Vils Staks, padomdevēju mudināts, nolemj kļūt par Enijas aizbildni, lai pārliecinātu vēlētājus, ka viņš ir iejūtīgs cilvēks. Staks jūtas kā Enijas sargeņģelis, nenojaušot, ka Enija ar savu neparasto dzīves uztveri ienesīs viņa dzīvē un dvēselē to, kā tur sen trūcis.

Filmas "Enija" režisors un viens no scenārija autoriem ir Vils Gluks ("Vieglas uzvedības teicamniece", "Noderīgi draugi"), galvenās lomas filmā atveido "Oskara" balvas nominante Kvavenžanē Volisa ("12 gadi verdzībā", "Dienvidu savvaļas zvēri"), "Oskara" balvas ieguvējs Džeimijs Fokss ("Neciešamie bosi 2", "Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks 2", "Rio 2"), "Zelta globusa" balvas nominante Kamerona Diaza ("Šreks", "Sliktā skolotāja", "Zaļais sirsenis") un "Zelta globusa" balvas nominante Rouza Bairna ("X-cilvēki. Pirmā klase", "Trakais pirmais gads", "Sliktie kaimiņi").

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA
Režisors: Will Gluck
Lomās: Jamie Foxx, Quvenzhané Wallis, Rose Byrne, Bobby Cannavale, Adewale Akinnuoye-Agbaje, David Zayas, Cameron Diaz
Saites: IMDB, Oficiālā mājas lapa, Facebook


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.