Toms fermā

Toms fermā

Tom à la ferme

1h 42min  |  Trilleris, Drāma  |  Kinoteātros no: 17.10.2014

Kino festivāla "Spektrs" rīkotāji sniedz ekskluzīvu iespēju tikai piecos seansos iepazīties ar savdabīgā režisora Ksavē Dolana filmu "Toms fermā"!

Jauno kanādiešu režisoru Ksavjē Dolanu vienlīdz bieži dēvē gan par brīnumbērnu, gan par briesmu bērnu (enfant terrible) – lai kā arī nebūtu, apzīmējums "bērns" savā ziņā šeit iederas – Dolanam ir tikai 25 gadi, kas režisoram tāds nieks vien ir. Taču Dolana veikumus par bērnišķīgiem gan nenosauksi. Psiholoģiskais trilleris ar amerikāņu kino garšu "Tom at the Farm" sola gan intrigas, gan spriedzi, gan provokācijas.

Jauns reklāmu veidotājs Toms dodas uz laukiem apmeklēt bēres. Ierodoties tur, viņš ir pārsteigts, ka neviens viņu nepazīst un nezina, kādas attiecības viņu saistīja ar aizgājušo. Drīz vien mirušā brālis Tomu iepin baisā spēlē, kurā Tomam ir jāuztur sērojošās ģimenes miers, lai nosargātu viņu labo vārdu un neaizskartu sērojošās mātes jūtas. Taču ģimenes tumšā pagātne draud sagādāt vēl lielākas nepatikšanas Tomam viņa braucienā uz laukiem.

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Kinoblogeri, SIA
Režisors: Xavier Dolan
Lomās: Xavier Dolan, Pierre-Yves Cardinal, Lise Roy, Evelyne Brochu
Saites: IMDB, Facebook, kinospektrs.lv


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.