Jauns sākums
Begin Again (2014)
Žanrs: Komēdija, drāma, romantika, muzikāla filma
Līdz 12 g.v. -  neiesakām Līdz 12 g.v. - neiesakām
Share

Greta un viņas draugs Deivs ir muzikanti un dziesmu autori, kuri ir kopā jau ilgus gadus kopš koledžas laikiem. Brīdī, kad Deivs saņem piedāvājumu ierakstīt albumu no lielas ierakstu kompānijas, viņi pārvācas uz dzīvi Ņujorkā. Jauniegūtās slavas savaldzināts Deivs pamet Gretu un uzsāk savu jauno mūziķa karjeru.

Gretas dzīvē pozitīvu pavērsienu ienes nejauša satikšanās ar Denu – izbijušu ierakstu kompānijas menedžeri. Brīdī, kad Dens ierauga Gretu muzicējam nomaļā pilsētas klubā, viņu vienā mirklī apbur meitenes muzikālais talants un šarms. Ar šo nejaušo sastapšanos abu dzīves ir nesaraujami krustotas, ļaujot sadziedēt brūces un sasniegt jaunus mērķus gan profesionālajā karjerā, gan privātajā dzīvē. Jauns dzīves sākums izstāstīts uz Ņujorkas vasaras fona.

Filmā “Jauns sākums” galvenās lomas atveido Keira Naitlija (“Anna Kareņina”, “Lepnums un aizspriedumi” un “Karību jūras pirāti” triloģija), kas pati arī ir iedziedājusi savas dziesmas, Marks Rufalo (“Krāpšanas ilūzija”, “Atriebēji” un “Slēgtā sala”), kā arī grupas “Maroon 5” solists Adams Levīns. “Jauns sākums” scenārija autors un režisors ir “oskarotās” filmas “Vienreiz” autors Džons Kārnijs.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Kinoteātros no: 05.09.2014
Filmas garums: 1h 44 min
Režisors: John Carney
Filmu kompānija: Exclusive Media Group, Apatow Productions, Sycamore Pictures, Likely Story
Izplatītājs: Acme Film SIA
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App