Mīlas afēra

Mīlas afēra

The Love Punch

1h 35min  |  Piedzīvojumu filma, Komēdija  |  Kinoteātros no: 27.06.2014

Bijušais vīrs un sieva Ričards un Keita, kaut viņu laulība oficiāli ir šķirta, ne mirkli nevar viens otru atstāt mierā. Mīlestības jūtas starp viņiem pilnībā nav zudušas. To pašu nevar teikt par viņu pensijas fonda līdzekļiem, no kura visus naudu ir izkrāpis Ričarda kompānijas jaunais īpašnieks.

Uzzinot, ka pie naudas izkrāpšanas vainojamais franču baņķieris tikko savai topošajai sievai ir iegādājies 10 miljonus vērtu dimantu, filmas varoņi Ričards un Keita atstāj savas ķildas Londonā un dodas uz baņķiera kāzām franču Rivjērā ar plānu nozagt šo dimantu un atgūt viņiem izkrāpto naudu. Viņiem zādzību palīdz realizēt bijušie kaimiņi Penelope un Džerijs, kuri joprojām cer, ka Keita un Ričards izlīgs un atkal saies kopā. Četrotne izveido nenotveramu zagļu bandu, kura pasakainajā Cote d'Azur, cenšas paveikt 10 miljonus vērtu zādzību pēc labāko klasisko komēdiju žanra paraugiem.

Piedzīvojumu komēdija "Mīlas afēra" pirmo reizi uz lielā ekrāna kopā ir savedusi britu aktierus Pīrs Brosnans ("Mamma Mia!") un Emma Tompsone ("Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu"). Viņiem dimantu palīdz nozagt Timatijs Spals ("Karaļa runa") un Selia Imrie ("Vislabākā eksotiskā viesnīca “Kliņģerīte”").

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA
Režisors: Joel Hopkins
Lomās: Pierce Brosnan, Emma Thompson, Timothy Spall, Celia Imrie
Saites: Facebook, IMDB


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.