Šefpavārs uz riteņiem

Šefpavārs uz riteņiem

Chef

1h 52min  |  Komēdija  |  Kinoteātros no: 13.06.2014

Karls, apdāvināts pavārs, strādā smalkā Losandželosas restorānā un nebaidās eksperimentēt, kas īsti nepatīk restorāna īpašniekam.

Kad nākas izšķirties starp stabilu darbu un iespējām radīt izcilus un unikālus ēdienus, Karls nespēj nodot savu profesiju un drīz vien tiek atlaists, vienlaikus atklājot, cik lielu ļaunumu karjerai spēj nodarīt Twitter un viedtālruņa kamera.

Bez darba, šķīries, viņš pēkšņi saņem piedāvājumu no savas šķirtās bagātās sievas pievienoties viņai braucienā uz Maiami kopā ar abu dēlu.

Šoreiz sociālie tīkli, izmantoti ar prātu, noved Karlu pie pareizas izvēles – izpētot Maiami vietējo kultūru un paradumus, viņš izvēlas uzsākt kubiešu virtuves biznesu un viss iet no rokas, jo no šķirtās sievas vīra viņš dāvanā saņem treileri, kurš meistarīgi tiek pārveidots par ceļojošu virtuvi. Ar dēla palīdzību viņš sociālajos tīklos gūst lielu popularitāti un turpmākos panākumus jau var balstīt uz to, ko pieprot vislabāk – gardēžu apbrīnotu ēdienu gatavošanu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: SIA "TFB"
Režisors: Jon Favreau
Lomās: Jon Favreau, Sofia Vergara, Scarlett Johansson, John Leguizamo, Bobby Cannavale, Dustin Hoffman, Oliver Platt, Robert Downey Jr., Emjay Anthony
Saites: IMDB, Oficiālā mājas lapa, Facebook


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.